Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Force Awakens (2015)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Ben de bu hafta kız arkadaşıma ilk defa sw filmlerini gösterecem. İnat etti kronolojik izleyelim diye. İkna edemedim "bak geçmiş sadece hayal kırıklıkları ve acılarla dolu" dedim dinlemedi. Koca sw'a 1'den jar jar esprileriyle giriş yapacak. Düşündükçe dağlara "POOOOOOF" diye haykırasım geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi şimdi düşünsene vader çıkcak "ayem yor fadır" dicek. İlk üç filmi izlersen buna "HAAAAAAAAAAAAAAAAA" diye tepki vermeyeceksin.

İlk film jedilerin maceraları konulu çizgi film gibi başlıyor. Böceklerle konuşuyorlar sonra robotlara büyü atıyorlar falan. Hiç öyle 4. filmdeki gibi jediler falan diye felsefe yapılmıyor. Daha önce seriyi izlememiş biri çok rahat "bu ne lan" olabilir. Sonra iyice batıyor zaten medikloryan falan derken.

İlk filmin yarış sahnelerini düşünürsen konudan bağımsız, bilimkurgu izleyicisi olmayan birini direk bayacak saçma sapan şeyler. Hele jar jar falan poooof.

1'den başladığın vakit bence bok gibi olur ya. Yani ne jedilerin bir gizemi olur, ne plot twist olur. 1. filmde gereksiz ve sw evrenine ilk kez girenlerin anlamayacağı tonla şey var bence.

Yok abi bir bahane yalan bulayım 1'e girmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

DA2019 said:

38 senelik star wars fanıyım, Deno kadar lamerini görmedim.

5-4-2-6-3-1

38 senelik star wars fan'ı nasıl oluyorsun lan. yaşın kaç bicirik.

bu arada hayatımda bu kadar saçma bir sıralama görmedim.

sw fan'lığın kötü. iyi diyen varsa da tatavadır.

Doğduğum günden beri fanım lan sana mı sorcam? Senin gibi ergenlik de "aa bu da neymiş" diyip funboy olmadık. /summon bıngıl :P

Kaldı ki ne travma yaşıttık sana SWG zamanında belli diil. :D

Senin sıralamanı ben yapayım mı? 1-3-6-2-4-5 ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...