Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Force Awakens (2015)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Simdi geldim ckm ongosterimden, 5 ve 4 den baya kotu, 6 ile ayni ayar ewok sahneleri ve cocuklari sirinlik yapicak baska alyenler olmadigi halde, beklemtiniz yuksekse hayal kirikligi yapabilir ama benim gibi minimum beklenti ve lucas bayginligi ile gidiyorsaniz guzel tam izlenmelik film, eski kadroyu yeniden gormek guzeldi bitek harrison fordun aniden luke celimsizi tarafindan oldurulmesine cok uzuldum

African american arkadasimiz da daha cok terliyor, o terledikce tavandan sip sip su akiyor kovalara, 4d sinema qeyfi
Sosyal ağlarda paylaş

title da episode VII yaziyor, ya film aslinda baska bir episode ise? ya ilerde lucas geri satin alip bunada prequel cekerlerse ve episode XVII olursa? :D

bide supriz olarak enterprise in wormhole dan cikip coruscant semalarinda belirmiyiceginden emin diiliz, iki franchise da abramsin elinde. ya gunu shatnerin kaptan kirk kurtarirsa? ya leonard nimoy gercekten olmediyse ve bu filmin pazarlamasi icin hepimiz trollendiysek? ya ismi star wars trek ise? ya kylo ren aslinda khan cikarsa?

Sosyal ağlarda paylaş

Abi birinizin taşağına söylediği bir şey bala göte doğru çıkacak, başkası filmi izledikten sonra onu verify edecek yanlışlıkla, ortalığı kan götürecek sonra.

Zaten yani böyle oluyormuş hüehüe falan komik de değil, hiç bir faydası olmayan şeyler için böyle riskler almayalım.

Cumartesi 14.15 seansına gidiyorum, ondan sonra istediğinizi yapın çünkü hiç biriniz umrumda değilsiniz aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...