Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Force Awakens (2015)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Şimdi 6. filmde iyiler yenmemiş miydi? Kötülerin niye hala bu kadar gücü var?

Bide bu zenci düşmanlığı ne lan. Ne biçim ırççı olmuşsunuz

e ep6 sonunda tüm imperial güçleri yok edilmiyor ki? deathstar patlayıp emperor ölünce üstüne vader'in flagship yok olunca dağılıyorlar tekrar toparlanabilmek için geri çekiliyorlar.

eu'da bundan sonraki süreci anlatan birsürü şey vardı, şimdi eu'ya reset çekiyoruz. ep6'nın sonundan itibaren neler olup bittiğini yeniden öğreneceğiz işte.

ha yeni sith nasıl çıkıyor o kısım merak uyandırıcı işte. birsürü spoiler var hangisi çıkacak bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

axedice said:

Şimdi 6. filmde iyiler yenmemiş miydi? Kötülerin niye hala bu kadar gücü var?

Bide bu zenci düşmanlığı ne lan. Ne biçim ırççı olmuşsunuz

e ep6 sonunda tüm imperial güçleri yok edilmiyor ki? deathstar patlayıp emperor ölünce üstüne vader'in flagship yok olunca dağılıyorlar tekrar toparlanabilmek için geri çekiliyorlar.

eu'da bundan sonraki süreci anlatan birsürü şey vardı, şimdi eu'ya reset çekiyoruz. ep6'nın sonundan itibaren neler olup bittiğini yeniden öğreneceğiz işte.

ha yeni sith nasıl çıkıyor o kısım merak uyandırıcı işte. birsürü spoiler var hangisi çıkacak bakalım.

şuna hiçbir star wars hayranı katılmaz.

evet, yeni bir şeyler deneniyor. ama kaç senelik tarih, malzeme, karakterler, gezegenler, hikayeler yatıyor expanded universe'de.

star wars'un belkemiği filmler olsa da, herhalde %4-5'idir tüm expanded universe'un içinde filmlerin yeri.

trilogy olarak yeni seriyi tamamen görmeden yorum yapmak zor. ama ne olursa olsun, beğenelim beğenmeyelim, EU'ya reset çekiliyor fikrine karşıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

sith değil o bildiğim kadarıyla. dark jedi.

knights of the ren in bir üyesi ren i de soyadı olarak alıyor kylo ren. sith değil

ben de karşıyım EU ya reset çekiliyor fikrine de baya çekiyolar işte. adamlar açıkladı EU yok hükmünde diye. ama benc eu reset hep EU dan referanslarla yapılacak o yüzden çok da kafaya takmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Of hani ben de SW fanıyım. Aşırı severim ama neckbeardlar dolacak desene ya.

Bir de böyle kısıtlı bilgileriyle, en çok bilermiş gibi yalan yanlış şeyleri tartışacaklar filmde. İlk lightsaber gördüklerinde alkış kopacak salondan filan.

AMAN ALLAHIM.
Sosyal ağlarda paylaş

en azından admiral thrawn falan görmek isterdi gönül. neyse yapacak birşey yok, EU reset atmaları normal,star wars ile yazılı ve görsel çıkacak tüm materyali disney kendine bağlamak istediği için böyle bir seçeneğe başvurmuş olabilir. sonuçta disney insanlar star wars a kavuşsun diye dökmedi o kadar parayı, tamamen duygusal :D
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

16 aralık - saat 00.00 - Akasya'dayız.

şu ana kadar;

deno
lathspell
gwindon

ekip.

salonun ortasının biraz üstü, I sırasındayız.

yıldızsavaşları.com ve frp.net de orada olacakmış.

17 aralık 17:45 - gidiyoruz hanımla W23-W24 akasya acıbadem.
21:00 seansında uyuruz biz emekli insanlarız o yüzden almadım sdşlfks
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

-Deno- said:

16 aralık - saat 00.00 - Akasya'dayız.

şu ana kadar;

deno
lathspell
gwindon

ekip.

salonun ortasının biraz üstü, I sırasındayız.

yıldızsavaşları.com ve frp.net de orada olacakmış.

17 aralık 17:45 - gidiyoruz hanımla W23-W24 akasya acıbadem.
21:00 seansında uyuruz biz emekli insanlarız o yüzden almadım sdşlfks

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...