Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

oyuna başladıktan sonra attributelarızı açıp bakın altındaki perklere. bazılarında genel skiller var body ve cool gibi ama bazıları sadece wpn oriented. reflexes’da pistol, smg ve rifle kullanmacaksanız hiçbirşey yok mesela gördüğüm.

i5 6500 gtx 1660s ile indoors 35-40 arası high preset, blur, dof, grain filan kapattım. hafif bir ağırlık var input'ta sanki ama.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

soyle simdi o silahlari kullanmasan bile arada 1-2 kullanip level alirsan skill levellari perk point veriyor Skill Progression bisi, handguns'da 15 skill puani varsa 3-5 tane perk point geliyor havadan vb

zaten attribute ile limitli sistem dolayisi ile hepsini almak  mumkun degil ama ortalama skillerden 40-50 perk puani gelebilir + level uptan gelenler.

char builder yapmislar bile lol

https://nukesdragons.com/cyberpunk-2077/character

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yok baştaki attribute dağılımı açısından dedim boşa gitmesin hani hiç kullanmayacağınız birşey varsa altında diye. ne kadar att geliyor sonradan bilmiyorum ama 3-5 de olsa boşa gitmesin.

mesela body ve reflexes ile başladım ama machine guns body'deymiş, ileride tamamen mg'ye geçebilir miyim bilmiyorum ama geçersem reflexes boşa gidiyor gördüğüm çünkü altında genel kullanım perk'i bulamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, Sam dedi ki:

i5 6500 gtx 1660s ile indoors 35-40 arası high preset, blur, dof, grain filan kapattım. hafif bir ağırlık var input'ta sanki ama.

Ben bugün bakacam da bir arkadaş GTX980 ile medium grafikle 40 fps alıyorum, çok mutluyum diyordu.

Ama genel olarak tekstürler için herkeste bi ortak garipseme var galiba.

Sosyal ağlarda paylaş

yani o kadar ilerlemedim henüz ama high textures bende, daha yükseği göstermiyor seçenekte. iyi görünüyor. gölgeler eksik sanki biraz ama. biraz ilerleyip şehirde filan gezinince gene yazarım.

nvidia'nın ayarlamasına bırakırsam herşeyi low'a çekmek istedi. müsaade etmedim. ? 2k çözünürlük bu arada, %100 scaling. bende de 35 altına düşmezsem dert etmem.

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, Aket-Atum dedi ki:

Eskiden siteler olurdu, oyunu seçerdin bilgisayarını test ederdi çalıştırır mı, çalıştırırsa nasıl çalıştırır diye. Bunun için öyle bir sistem var mı? Benchmark bakmak tek çare mi?

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/cyberpunk-2077/13169

ama gene de tavsiyem benchmark'ları beklemek çünkü 'çalıştırabilmek' ile tatmin olmak arasında fark oluyor hatırı sayılır.

gece kulubü ve çatısında 30’a düştü.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Glitchler umurumda olmaz onlar zamanla düzelir her sistem combosunu test etme şansın olmadığı için kabul edilebilir şeyler. Ama internette hiç başlamayan oyun, kitlenen main quest ya da karakteri yarattıktan sonra sürekli crash yiyen insanların sayısı azımsanmayacak kadar fazla.

Sosyal ağlarda paylaş

56 dakika önce, Sam dedi ki:

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/cyberpunk-2077/13169

ama gene de tavsiyem benchmark'ları beklemek çünkü 'çalıştırabilmek' ile tatmin olmak arasında fark oluyor hatırı sayılır.

gece kulubü ve çatısında 30’a düştü.

Direkt çalıştıramazsın dedi, gaza gelip almamışım iyi ki ? Ram ve ekran kartından sınıfta kaldım. Ram arttırılır, ekran kartı da driver ile toparlar belki gerçi.

Sosyal ağlarda paylaş

Gunplay sevmem diyodum hosuma gitti silah hissi. Walking tusu olmamasi simdilik en buyuk eksi bana. Her yere kostura kostura gidiyoruz da cozulur bu aglayan cok. Neden fps nin cevabi asiri bariz olmus. Her seyiyle fps kamerasi icin dizayn etmisler anliyorsunuz her saniyesinde.

Bi de dil secerken interface/subtitle ayri ayri yapmalari guzel olmus. Alistigim item oyun vs terimleri icin ui ingilizce kullaniyorum, sadece diyaloglar turkce.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...