Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

30 dolarlık pakette alphayı geçtim BETA AKSEKS BİLE YOK BE AYIP

20 dolarlıkta bile var AYIP BE

35 dolarlık bastım geçtim tatava yapmadım yeter.

Daha bikaç ay uzak tutun türlü türlü hypeları benden monitöre para fırlatmaktan kolum yoruldu.

Çalışmaya başladığımdan beri şöyleyim ya;
http://i4.minus.com/jUlMxSeX5QAit.png
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

2016 ortasi-sonu tahminim.

ahaha :)

http://massively.joystiq.com/2015/01/21/star-citizens-persistent-universe-alpha-scheduled-for-2015-lau/

mmo da bilinirki cikis ne zaman denirse ustune bir yarim sene ya da 1 sene koy.

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/c76652a2e2401ae71b6bf4c603d4cb28/201429752/tE4iXb3.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Creus said:

Alayım diyorum ama PC canavar olması lazım abi, alacaz oynayamayacaz PC alana kadar.

PC'nin canavar olması şart gibi, bende su an i7 4770k işlemci, gtx 680ti, 32 gb ram, ssd falan var, lowda akıcı oynayabiliyorum. Diger türlü pvp yapamıyosun fps düşüşünden

Ayıp be o sistem low ile oynatıyorsa biz kapayıp gidelim dükkanı.
Biraz oyunda bir şeyler yapılabilsin, oynanır bir hale gelsin Single Player'ı da çıkacaktı sanırım oyunun o kısımalrı biraz tamamlansın bari de öyle alalım.

Artık çok kızıyorum kendime, size hepimize abi. Bitmeyen oyunlara para ödüyoruz. Eskiden nasıldı şimdi nasıl oldu.

Sektör en leş zamanlarını yaşıyor. Romantik takılan bir kaç developer dışında destek atmıyorum artık hiç bir oyuna.

Bu oyun ile son gaming desktop'ımı toplayacağım. Bu sektör beni soğuttu, oynadığım oyunlar zaten sistem canavarı değil tam tersi eski oyunlar ( q3 <3 )
Çok merak ediyorum ne zaman bu yeni moda early access kafası, content patch diye gelecek şeyler xpack olarak satılmaya devam edilecek acaba.. Bu konuda çok doluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben de isterim oyunlar bitip çıksın da. Bu adamları fundlamazsan yapamazlardı Star Citizen.

Early access'le crowdfunding aynı şey değil akıllarda bulunsun. Crowdfunded oyun Citizen. Adamların parası yoktu, şimdi var, çok da güzel hergün "Bugün bunu yaptık" diye update çıkarıyorlar. Vaporware olmayan nadir oyunlardan.

Ve söz verdikleri herşeyi yapıyorlar abi, ugrasıyor adamlar. Hani şu an erken oynamamız adamların lütfu. İsteyen bekleyip çıktıgı zaman full parasına alabilir yani, gönülleri rahat tutun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu sektör, kolofduti ve theme park mmo kiddoları yüzünden böyle oldu. bu early access olayından öncesini bi düşünün, daha beterdi be abi. Çatır çatır sattığı için herkes cod ve klonları oyunlar yapıp duruyordu. pek çok kategori terkedilmişti resmen. Space sim yoktu, survival olayı zaten hiç yoktu, sandbox kavramı tamamen kalkmıştı. Sonra birileri bişeyler çabalamaya başladı, biz de heveslendik oh be şu türlere de el atmaya başladılar sonunda diye, ama hep fakir fukara firmalar el attı. ABİM BE BİZ DE İSTİYOZ ÖYLE OYUN AMA YAPMAMIZ İÇİN PARA LAZIM MALUM BİLİYOSUN TUTMUYO BUNLAR PEK :( dediler, verdik. Şimdi de bunu sömürüyorlar işte.

Ben early access'e ancak türünün nadir örneklerindense uzun zamandır başarılı bir benzeri gelmemişse para veririm. Star citizen, Elite Dangerous, DayZ falan hep bu yüzden aldı benim paramı. Archeage'e vermedim. 130 bırak 30 dolar da olsaydı vermezdim. Sandbox öğeleri olan theme park olacağı belliydi onun.

Hayırlısı. Doğal seleksiyon, bi şekil düzene girer.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi DayZ, Star Citizen subscription, DLC falan da istemeyen oyunlar.

Ben DayZ çıktıgında 20 dolar verdim. 1200 saat falan oynamışım. Kendimi kazıklanmış hissetmiyorum beyler. Yani 20 dolar ne ki lan, allah için bir akşam dısarı çıksan içecegin miktar o zaten.

Gerçekten bir noktadan sonra şımarıklık oldugunu düşünüyorum. Ha adamların oyunu götürdükleri noktayı begenmeyebilirsin o apayrı, o tartışılır. Benim DayZ'yle ilgili iki sıkıntım var, hackerlar ve optimizasyonun çok zaman alması. Bunları halletmiş olsalar oyun gerçekten şu anki haliyle bile çok güzel.

Star Citizen şu an daha çok daha basında mevzunun, o yüzden eleştirilecek fazla şey yok. Yaptıklarını begeniyorum. Inertia flight'la beni benden aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an olan bir MP, SP ve Racing var.

Single player'da Vanduul Swarm var, wave wave geliyorlar, ögreniyosun savaşmayı vesaire. Henüz bitirmeye fırsatım olmadı ve çok kolay değil AI abuselamıyorsan.

Multi player yine aynı maplerde belli modları var, Death Match, Squad Battle kafası kapışıyorsunuz diger oyuncularla. Çok çok open space değil, büyük bir alan dahi olsa.

Bunların şu an olmasının tek amacı oyunun combat denge ve mekaniklerini bunlar üzerinden dengeliyorlar, komünitesi de şimdilik yaş itibariyle çok büyük ve tecrübeli oyuncular oldugu için iyi ilerliyorlar.

Bu arada bu yılın ilk çeyreginde FPS modu geliyor, gemilere çıkarma yapıp savaştıgın. Senenin sonlarına yakın Campagin geliyor, sonra da çıkar oyun yavaştan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...