Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Leopar said:

dun xmas livestream ardindan o 20 dolarlik paketleri tekrar satisa cikardilar, aninda bitti tabii kacirdiniz dsf

Ben aldım valla, sonra Chasis upgradele Mustang, oradan da Mustang Delta'ya çevirdim.

LASERS, CANNONS, ROCKETS.

DROP. YOUR. PANTSU.

http://i.imgur.com/cFN2XZT.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Ben aldım bunu, girdim hangara gemi yok, neden yok?

Birde dönüşlerde, harekette inanılmaz blur oluyor neden?

tşk

G-force. Oyunun combat mekanigi göründügünden çok daha complex. Warthunder gibi değil, yer çekimi olmadıgı için herhangi bir yöne dogru çok hızlandıktan sonra ani force degisiminde g-force yiyorsun. Mesela geminizin silahlarını da düşmanın shield ve hull tiplerine göre uygun kullanman falan lazım. Vurdugun yerlerin önemi var. Geminin belli yerleri shield, Booster ve silahları kontrol ediyor. Adamın shield generator'ını vuruyosun shield rechargelamıyor, boosterları vuruyosun hareket edemiyor düzgün. Silahları vuruyorsun ateş edemiyor. Gibi.

Xaenin said:

Bu oyun ne zaman olacak ya, şöyle 3-5 kişi girip itlik yapılabilecek kıvama geldi mi?

Şu an FFA arena commander combatı var bildigin call of duty kafası kapısıyorsun belli maplerde. Racing var. Ve AI'a karsı swarm'la kapısıyorsun. 2015 ilk çeyrekte FPS'si geliyor, board yapıp gemi ve üs ele geçirme kafası. Ben su an training olsun diye oynuyorum çünkü hala çok yeto ucuyorum yani, hissediyorum onu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...