Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Onu acıkladılar ya. Önümüzdeki bir iki ay içinde geliyo o diye biliyorum.

Geminin size'ına göre crew'ü oluyor. 70 kişilik crewlü gemi de var. Sen istersen buralara gerçek oyuncu koyabiliyosun, istersen NPC kiralıyosun. Boarding parti senin gemine giriyo öldürüyo herkesi gemini alıyo kaçıyo yada içerden patlatıyo.

das
Sosyal ağlarda paylaş

parayı verdik ama vaat ettikleri şeylerin kullanışlı bir biçimde uygulaması o kadar zor ki inanmakta güçlük çekiyorum.

uygun bir miktar olduğu için patlasa da çok hayal kırıklığına uğramayacağım için sıkıntı yok.

Ancak bir dark & light vakkası vardı, o da bu kadar uç vaatlerle ve zamanına göre yüksek bir crowdfundingle başlamıştı, sonuç vaporwaredi.

işin ucunda 100m var tabii. o paranın 10 da biri ile bile çok iyi bir oyun çıkabilir. Umut ışığı var o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Geminin size'ına göre crew'ü oluyor. 70 kişilik crewlü gemi de var. Sen istersen buralara gerçek oyuncu koyabiliyosun, istersen NPC kiralıyosun. Boarding parti senin gemine giriyo öldürüyo herkesi gemini alıyo kaçıyo yada içerden patlatıyo.

das

70 kişilik crew nasıl duracak abi bir gemide veya içinde ne yapacaklar, aklım almadı benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

xunn said:

das

70 kişilik crew nasıl duracak abi bir gemide veya içinde ne yapacaklar, aklım almadı benim.

Abi bu dediğim en büyük class gemiler için. Hani fighterların, bomberların falan base olarak kullandıgı gemiler için bu. Bak şöyle düşün turretların ammo bittigi zaman bir insan yada NPC'nin refill etmesi lazım, bildigin ammo taşımak var oyunda.

Bi adamı sırf shield management'a atıcan falan. Şu an shield management oyunda var mesela ama ben ugraşmadım henüz açıkçası. Bütün shield'ı hasar aldıgın yere dayıyorsun mesela. Ugraşacak, yapacak şey çok. Ama tahminim turret, shield, pilot görevlerine human koyarsın, geri kalanlara NPC kiralarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Patch 1.1 cikti

- New Animations
- 64bit conversion
- Damage system
- Aegis Retaliator
- Aegis Gladius
- Landing/Take-off system
- New gun mounts system
- REC system (in-game sim money, gercek para kullanmadan silah ve gemi kiralama sistemi)

Guzel gozukuyor ama butun clienti silip bastan indirmek lazimmis sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...