Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gece çıktığınızda ne kadar harcıyosunuz anketi

Loex

Öne çıkan mesajlar

o gerilerde biri ironi yapıyorsun demiş ama bios iyi yer. izmir alsancak standartlarına göre canlı müzik-ürün skalası-mekan konfor parametreleri-konsept quaddimensionalgraph çiz kafanda göreceksin ki grafikte iyi bir yerde duruyor bios rock bar. uyduruk yerden kastımı da yine o yörenin şartlarına göre düşün grafik çizmeyeceksen. iyiden kastım kötünün iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

kız arkadaşımla gidersem genelde 60'a falan çıkıyoruz, ben ödüyorum tabi hesabı. tek başıma gidersem ya da arkadaşlarımla gidip tek başıma ödeme yapacak şekilde gidersem 25'den fazla vermeyeceğim yerleri tercih etmeye çalışıyorum.

50 - 100 arası da verdiğim oluyor tabi. yeni bitti öğrencilik hayatı, artık ara sıra daha lüküs, şekkil şukkul yerlere giderim herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

bir gecede 300 500 bırakacağınıza 5 gece gidin 100 bırakın. demet akalınlı yerler(kötü) ve über kop kop mekanlar(köpüklü?iyi) hariç zaten eğlencenin bir üst limiti var.

trafik cezası hariç 150-200 e kadar iyidir ya.

mahalle agaları toplanırsa fedeye tabiyim. tavuk döner + bira sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz gece dışarı çıkamıyoruz. Şehrimizi çevreleyen arazide yaşayan kadim yaratıklarla yaptığımız anlaşma gereği, geceleri dışarı çıkıp onların kutsal ayinlerini rahatsız etmemiz yasak. Gece dışarı çıkan, anlaşmaya karşı gelmiş ve kaçınılmaz ölümü kabullenmiş demektir. It is known.
Sosyal ağlarda paylaş

geceyi 50 tl ye kapattigim da oldu ( en luks gece kluplerinde ) tek basima 400 500 harcadigim da oldu. degisiyor gecesine, ortamina gore. ama artik 200 u gecirmemeye dikkat ediyorum ( taksi haric; o bir 50 60 tutuyor git gel )

ama ne kral zamanimi new yorkta promoterlarla takilirken yasadim, 1000 dolarlik icip 30 40 dolara cikmanin tadi hicbir seye degisilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...