Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gece çıktığınızda ne kadar harcıyosunuz anketi

Loex

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Eskiden mal gibi 300 400 500 allah ne verdiyse harcayıp sonra parasız kalıyordum. Şimdi 100'ü geçirmiyorum genelde, bazen o kadar bile değil fazla içesim yoksa. Kız arkadaşım da sülük familyasından olmadığı için bu böyle mümkün zira.

Ha işin içine "yemek" girdi mi bu katlanarak artıyor tabi.

Ben yemek masasına gelen hesabı kız arkadaşıma elletmiyorum kesinlikle. Ala turkalık belki ama yemek sofrasına gelen hesabı erkekler ödemeli benim gözümde.

Çıkıyoruz içiyoruz sıçıyoruz falan büyük oranda herkes içtiğini veriyor zaten.

Sipeysin eski mal haliyi,. Selamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geçen okulun balosuna gittim, esma sultandaydı. 260 lira giriş parası , 20 tl her bir çekilen foto . Kayışdağ-ortaköy arası yol falan derken toplam 15 lira harcamışım.

Giriş için bursluyum ben yæ dedim beleşe getirttim, otobüs falan derken bişi harcamadım o 15te sözlümü evinden alıp mekana gittim taksiyle o kadar.

Pis cimri kötü kalpli bir kapitalistim ben.

Cebimde yaklaşık 550-560 lira vardı bunları yaparken nolur nolmaz diye (öde lan parayı falan diyen olursa diye )
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

nomsaR said:

Bir de normalde iyi hizmet için paradan kaçınmam o sıra varsa, fakat şu alaçatı nasıl pahalı bi yer fix herşey 20 lira olur mu ya. kola 10 su 5, ara sıcak 20, dandik salata 25 diye gidiyo.
tektekçi diye bir yer açılmış, bu asmalıdakinin çakması. güzel güzel shotlar varmış. haberin olsun gitmediysen.

edit: Alaçatı'da

Tektekçi'yi gitmeyin , kimseyi göndermeyin abi , bu kadar kötü bir mekan son zamanlarda görmedim.

Resmen 12m^2 yere yer açmışlar , eğlenmek mümkün değil

Konuya gelirsek ;

Genelde 50-120 TL civarı , pek yemekli takılmıyorum , e düzgün yemekli tarz takılırsan +40 , 45 daha falan koymak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...