Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold farming

Teodor

Öne çıkan mesajlar

farm için şöyle yapıyorlar
inferno act1 quest3 e girip hemen cathedral garden gidiyorlar orda bazen chest çıkıyor. cesetleri stumpları ne varsa kırıyorsun. ayrıca bazen bossta çıkabiliyor garden da

sonra hemen oldruins e geçip etrafı dolaşıyorsun ne buluyorsun tıklıyorsun. girilcek yerlere giriyorsun.

old ruins mezarlıktan çıktıktan sonra yolu takip edersen ilerde bir ev var orda chest çıkıyor bazen bodrumu açık oluyor orda bir mini boss var onu kesiyorsun

sonra town çekip demircinin sevgilisini öldürüyorsun. ve çıkıyorsun bunları en baştan yapıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Cemetery of the Forsaken - WP genelde portal seysinin orda bi elit gezer hep.

The Festering Woods - 2 tane cavede yuzde yuz elit spawn var + disarda bir elite var ve event var 4xstack burdan. yaklasik 10dk suruo.

Northern Highlands - Solda haritanin tower spawn olabilir olursa icinde rare chest event 1-2 elite olur.

Leoric's Manor- Burdan itibaren Butchera kadar 1 event spawni olabilir onun disinda Warden var mini boss 3xsari atio banko yada onun oldugu yerde 2 pack daha olabilio, sonra zaten butcher 2-3 rare atio kesin.

Bu run min 25-35dk suruo solo yada 2-3 monkla 10-20 arasi rare bi dunya mavi ve 50k civari gold gelio rare icin cok ideal bi run.
Sosyal ağlarda paylaş

ben inferno act 2 nin 3/4 unu bitirdim fakat inanilmaz zevksiz geciyor, paso oluyorum cunku, biraz para yapayim dedim ben de ah disinda.

eger surekli logout login vs yapabilirsen cok daha iyi yerler var bazilari onerilmis, ben normal bi run yapmayi seviyorum bi yerden bi yere. inferno act 1, act 2 geari ile bayagi kolay oluyo, olmuyosun bile bi run da (belki bi kere anca)

kendine iyi bisi cikmiyo act 2 geari ile geziyosan ama satmalik iyi seyler cikiyor.

a shattered crown dan basliyorum butun yerler gire cika butun haritayi aca aca, 3 tane crypt e de giriyorum taa oradan skeleton king e kadar, tum elite lari kesiyosun. 5 valor oluyo. Toplam 100 bin altin topluyosun (benim gbi mavileri alip satiyosan ve yerdekiler, etrafi kirmiyorum gerci). 20 ye yakin sari cikiyor, ortalama 200-500 k lik sari, sansina bagli (junklari saymassan).

yani, 300-600k yapabilirsin, ha surekli logout yapabilirsen kisa run, daha mantikli seyler var, hatta AH de saatte 500k yapabilirsin, tercih hangisi hosuna giderse.
Sosyal ağlarda paylaş

act 1 - 9/3 yerine 9/2 başlatın (enter cursed hold)jailere gelmeden 5 buff oluyor zaten otomatik jailer+eliteler+butcher = 13-14 tane sarı birazda + gold varsa geardan balya balya para seri ve sıkıntı vermeyen farm.
Silah iyi çıkmaz ama armor yüzük vs güzel para eden şeyler çıkıyor en azından aman şu kadar dps lazım aman bu kadar resist lazım diye düşünmüyorsun hpleri düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

act 1 - 9/3 yerine 9/2 başlatın (enter cursed hold)jailere gelmeden 5 buff oluyor zaten otomatik jailer+eliteler+butcher = 13-14 tane sarı birazda + gold varsa geardan balya balya para seri ve sıkıntı vermeyen farm.
Silah iyi çıkmaz ama armor yüzük vs güzel para eden şeyler çıkıyor en azından aman şu kadar dps lazım aman bu kadar resist lazım diye düşünmüyorsun hpleri düşük.

Bunu uzun bir süre yaptım da şu yukarıda anlatılan goblin farm çok da efektif ,2 saatte legendary falan düşürdüm gir çık yapa yapa
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun tamamen NV üzerine ya NV siz boss kesmek çok anlamsız geliyor.

Cursed Hold q'inden başlarsanız 5 stackle butcher farm çok efektif. Ama bana int str dex ve armor veren sarılardan başka bişi düşmüyor lol.

Bir de ACT 1'de 800 üstü sarı düşürüneniz var mı ? Ben 600den yukarısını görmedim sanırım.

Bir de MF hakkında bir netliğe kavuştu mu insanlar ? Ölmeden önce mi giymek lazım yoksa fight başında mı
Sosyal ağlarda paylaş

inferno'da iyi itemi olmayanlar renkli mob kesemeyenler

act 1 quest 6 - begin quest'le başlasınlar
mor thieves guild elemanı arada guzel seyler dusuruyor... (bunu tekrarlayın)

quest serisinin devamındaki 2 magarada da iyi drop var o da farmlanabilir

3-4 dk suruyor en fazla / wizardim teleport kullanmiyorum
rare dusuruyor bazen 2 tane, dusurmedigi de oluyor

10 runda 6-7 rare diyeyim (tabi cogu cop)

631 2h dustu en iyi sanirim bende 20-30 runda
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Oyun tamamen NV üzerine ya NV siz boss kesmek çok anlamsız geliyor.

Cursed Hold q'inden başlarsanız 5 stackle butcher farm çok efektif. Ama bana int str dex ve armor veren sarılardan başka bişi düşmüyor lol.

Bir de ACT 1'de 800 üstü sarı düşürüneniz var mı ? Ben 600den yukarısını görmedim sanırım.

Bir de MF hakkında bir netliğe kavuştu mu insanlar ? Ölmeden önce mi giymek lazım yoksa fight başında mı

Yok 857 üstünü göremedim act yada act 3 gitmek lazım...Oralarsa sağlam boost alan tipler gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bizde inferno act 2 e geldik, daha ilk questi bitiremedik. itemlarimiz aslinda kotu degil ama ah`dekilere kiyaslayinca rezalet tabii ki.

dun bende farm yapayim dedim, yukarda yazilanlarin benzeri bir route cikartip 5 buffla 15-20 random boss/champ kestim. 10-15 tane rare item cikarttim, 15 tanesini sacrifice edeyim 1 itema donussun desen o item ah`de satilan iyi bir itemin yarisi olmuyor...

cikan rarelarin hepsi ilk olarak lvl 55-59 arasi, lvl 60 item cikmiyor (inferno act 1). cok nadiren lvl 60 mavi cikartabiliyorsun bunlarda zaten lvl 55-59 arasi rarelara denk oluyor genelde.

tek cikardigim item 600 dpsli 2h crossbowdu ahde 50k uzerine satilabilecek olan.

benim anlamadigim 1200 dps li 1h`ler nerede ve nasil cikiyor. gozum yok 1200 dps li itemlarda ama sistem nedir yani onu anlayamadim... mf buffla 100% oluyor zaten. 100%`un uzerine cikmiyor. o zaman mf ile alakali olmadigini dusunuyorum. ee zorluk inferno, kastigimiz act in dusuk olmasindan dolayi mi cikan itemlar bu kadar kotu?

1-2 tanesi kotu cikar anlarim ama problem olan itemlarin ciktigi kategori, lvl 60 bile degil cikanlar, hic de lvl 60 cikmiyor. anlamis degilim :/

ps. itemlarin kategorisinin farkli oldugunu ayrica suradan anliyoruz, salvage ettiginizde lvl 60 mavilerden bile cikan materyaller `hell` olarak gorunuyor, rarelard buna dahil (inferno da dusmesine ragmen)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...