Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold farming

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Bu da bahsettigim alaric run indan cikanlar, 27 rare 1 legendary ki, ben 20 derken tahmini demistim, demekki 25 beklemek gerek, 20 min, cunku bu run bayagi kotu gidiyodu bi ara 3-4 elite sirf mavi dusurdu 5 valor ile. Digerlerinde daha cok cikiyodu. (en alttaki iki identified rare haric)

http://s13.postimage.org/4piybi087/Screenshot005.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

Bu da bahsettigim alaric run indan cikanlar, 27 rare 1 legendary ki, ben 20 derken tahmini demistim, demekki 25 beklemek gerek, 20 min, cunku bu run bayagi kotu gidiyodu bi ara 3-4 elite sirf mavi dusurdu 5 valor ile. Digerlerinde daha cok cikiyodu. (en alttaki iki identified rare haric)

mf itemi takiyo musun?

150mf+nv ile böyle şeyler düşmedi hiç bana =)
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:

ACT1
1- THE FALLEN STAR
2- LEGACY OF CAIN
---1- BWEGIN QUEST
---2- EXPLORE CELLAR

BU QUESTTEN BAŞLAYIN.

Way pointten "The Old Ruins" e teleport olun.

Resimdeki yolu takip edin.

Ufak bir Dark Celler %75 olasılıkla resimdeki yerde çıkıyor.
Ve %30 civarı şans ile içerde Treasure Seeker çıkıyor.

Burada tavsiyem 4 kişi ayrı ayrı Seekerı aramanız ve bulan kişinin oyununa giriş yapmanız.

Tabikide ACT3-4 itemları kadar kaliteli olmasada, kazanılan goldu ve itemları magic find rationuzu arttırarak oldukça fazlalaştırabilirsiniz.

Not: Yol üstünde karakterin solunda Weapon Rack var mutlaka her geçişte tıklayın.

Hocam 20 dakika uğraştım, çıkardım dediğin "Tresure Seeker" adlı yaratığı da çıkarmaz olaydım. 4 kişi 5 farklı grupla yok ölmüyor. Girenlerde 10 saniyeden fazla duramıyor bir barbar sadece 1.5 dk dayanabildi. 40k damage salıyorum dh ile...
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:

nedanko said:

mf itemi takiyo musun?

150mf+nv ile böyle şeyler düşmedi hiç bana =)

normalde 36 var ustumde, ama bu run 18 di, hatta biraz bi ara kotu gitmesini ona baglicaktim, sonra duzeldi. (iki rare random yerlerdeki cesetlerden vs cikti)

mf degistirme taktigini uyguladim bi kere, hic etkisini gormedim, sonra vazgectim, mf item i takmiyorum yani oldurmeden vs once.

bu arada 28 item dan 5-6 si satilir cikti, legendary glove 100 bin lik bisi cikti, sattim hemen, ayni ss de bi de rare amulet goreceksiniz, o 1 milyonluk amulet cikti. all resistance 100 str 110 vitality, hit life regen.

bi tane 300k lik var, 1.6-1.8 milyonluk (yerdeki goldlarla) run oldu yani. amulet kurtardi.
Sosyal ağlarda paylaş

eed millet yapacagini yapti, 60 milyonluk silahlarin satildigini gordum, abuse etmeden olmaz o kadar sanmiyorum, da sen oyununa bak yani, her oyunda abuserlar ya da no lifer lar vardir. Hepsi ya cok para kazanir ya da senden iyi oynar, ne onemi var ki? sen zevk aliyo musun o onemli. o yuzden ben de abuse etmedim hic bi bug i bildigim halde, amacim oyundan zevk almak.

ha parayla item alicam muhtemelen de (1500 dps bi silah gozum aricam rmah da), o da yine oyunun parcasi. rmah olmasa almazdim buyuk ihtimal.

sonucta her oyunda var o tipler. sen oyle zevk aliyosan sen de abuse et yani. zevk meselesi ben zevk almiyorum cheating gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...