Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold farming

Teodor

Öne çıkan mesajlar

rangedlar l2 kite, hele DH oynayanlar için mortar gayet rahat, abso hiç ağlama hehe

Meleeler zaten mortardan damage yemiyor yakında durmaları nedeniyle.

Benim sorum ucuza bir weapon plan kapatırsak BS kasmak mantıklı mı ? yaklaşık 550k gold gidiyormuş. Item craft etmek ne kadar para tutuyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

nightmare yeni bitti 1,5-2 saatlik oynayışta toplanılan gold ve satılan mavi itemlarlar 40-50k para geldi. çıkan rareler çöp tabi :P onlarıda ah de satmaya uğraşsaydım 60-70k falan belki. 100k para 3-4 saatte toplanır ahde item satmadan. Buna göre hesap yapın işte. Kaldıki sette gold/magic find oranlarıda çok çok düşük.
Para çok dert değil gibi infernoya kadar ilerlemek için. Sonrası yaş işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Sparkcaster said:

1100 dps silahlar 200k felan su an

Yapma yaa. Ne oldu da düştü fiyatlar bugün böyle, dün gece bile en düşüğü 900k-1M'dan başlıyodu...

Akşama kadar dursalar dicem de imkansız. İş yerindeyim malum, bir kişi alsa da akşam ödeşsek ne güzel olurdu :)

2 handed çok rahat bulursunuz 200kya, o yüzden direk almayın ucuzmuş diye, statlarına falan da bakın. Eğer DH değilseniz.

DH esnafı tahtakaleden beter. 1+ milyon en az o civarlarda bir silah.
Sosyal ağlarda paylaş

Novichok said:

Selamisahin said:

Sparkcaster said:

1100 dps silahlar 200k felan su an

Yapma yaa. Ne oldu da düştü fiyatlar bugün böyle, dün gece bile en düşüğü 900k-1M'dan başlıyodu...

Akşama kadar dursalar dicem de imkansız. İş yerindeyim malum, bir kişi alsa da akşam ödeşsek ne güzel olurdu :)

2 handed çok rahat bulursunuz 200kya, o yüzden direk almayın ucuzmuş diye, statlarına falan da bakın. Eğer DH değilseniz.

DH esnafı tahtakaleden beter. 1+ milyon en az o civarlarda bir silah.

Demon hunterlar aslında o konuda neden şanssız bilmiyorum çünkü eminim herkese gına gelmiştir xbow,bow vs düşmesinden.
Ama şöyle bir şeyde var dediğiniz gibi 1.1k 2h silahlar 300 400k civarı satılırken ben daha dün akşam 1.150lik dh xbowunu 2.2m den sattım, ayrıyetten statlarıda fena dandikti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...