Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
100mbit 100gb akn kontratım 2 ay sonra bitiyor :(

Şimdilik aynı kampanyanın 100mbit 250gb kotalısını gözüme kestirdim, 100 ü bile bir kaç kez aşabilmişimdir 250 ile sorun olmaz herhalde diyorum :p

Yılbaşından sonra akn'ler toplu uçacak herhalde, kota ve direk düşük hızlı sınırsızlardan başka bir halt vermeyecekler sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten müşteri iseniz tarife bu

100 Mbps'ye kadar 100 GB Kotalı/Duran Kotalı 75,99
16 Mbps Sınırsız 75,99
50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 75,99
100 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı/Duran Kotalı 95,99
100 Mbps'ye kadar 500 GB Kotalı/Duran Kotalı 105,99
20 Mbps Sınırsız 105,99
25 Mbps Sınırsız 115,99
100 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 125,99

bunların üzerine 9 TL kiralama bedeli ekleniyor modem/reveiver sizin değilse.

250gb ile 500 arası 10 tl fark var. Da bana 500 zaten fazla gibi geldi,ileride sorun çıkarsa arttırabilirim ama 500 başlarsam düşüremem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
2019 da AKN kalkacağı malum benim bu ay yeni tarife yenilemem gerekiyor.

50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 75,99
ile
100 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı/Duran Kotalı 95,99

arasında kaldım 150 yi bile 2 senede göremedim sanırım ama 2-8 arası saymadıkları vardır herhalde?

50mbit alsak akn kalkınca ne yaparlar sınırsız olur mu acaba :p 50 düşse düşse 16 ya düşüyordu şimdi tt felan AKN kalkınca bakın limitsiz kota ekleyeceğiz diyor da bütün tarifeleri kotalı yapacaklar demek bu, hızınız 50 den 35 e inecek demiş. Turksat dan henüz ses yok bana fikir verin :D
Sosyal ağlarda paylaş

herkes onu planladı zaten başta. hala daha ne olacağı belli değil.

yüksek hız düşük kota taahhütü yapalım düşüncesi var mantıken ama bence durum öyle olmayacak sanki..

yani 50mbit internet 10gb kotalı alayım 59tl ye nasıl olsa kota kalkacak ve ben 50mbiti 59tl ye 2019 dan sonra akk siz kullanmaya devam ederim gibi. Böyle olsa keşke tabii ama..

Yılbaşına kadar taahhüt vermemekte de ayrı risk. 1 Ocak dediği anda taahhütsüz olanlara bir fiyat çıkarırlar, lan keşke yapsaydım da diyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

abi yilbasina kadar taahut verme de ne yaparsan yap..

Ya onu yapma daha riskli bencede, adamlar fiyatları 'hayvan' gibi arttıracak. Muhtemelen sırf kotalı tarifeler kalır sınırsızlar deli gibi paralı olur.

2 sene önce bu zamanlarda 100mbit 100gb AKN ile tarifeye girmiştim işte AKN değişiklikleri güzel olacak derken ne hale geldiği malum. 100mbit i kaybedeceğim diye üzülmüyor değilimde sanki yılbaşından sonra 50mbit i bile arayabilirim gibi geliyor.

100mbit 250gb kota bile bu fiyata kalmaz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bunu sen-ben zor çözüyoruz, herkes teknoloji ile bu kadar ilgili olmak zorunda değil ki. Sıradan bir kullanıcı neyin ne olduğunu nasıl çözecek acaba. İnternet bağlantısı bu kadar komplike olmak zorunda mı?

Ben daha anneme babama yeni anlatabildim akk nedir diye. Onu geçersen bu olur, buna taahhüt verirsen bu olacak, kota=hız/akk falan ne lan bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...