Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

uydunet taahhüt ay sonu bitiyor "paket seç itolu" diye sıkıştırıyolar. mevcut paketimi de kaldırmışlar seçmezsem kapatacaklar gibi konuşuyorlar. güzel cazip bir teklif de sunmuyorlar şimdi ben ne yapayım? bi şu pakete geç pampa dediğiniz bişey varmı?
mevcut;
- 25mbps / 250gb akn / teledünya üstpaket (sinema hariç herşey var gibi) - 82.00 TL
teklifleri hep leş seviyede oldu, cazip hiç bişey sunmuyorlar resmen iptal et istemiyoruz senin gibi müşteri modundalar :( kaç gündür şurada da ağlıyorum bi kişi yardım etmedi ühü.

Ben de bunun aynısinın 50 mbitini 82,90 a kullanıyorum. Eylül de bitecek :(
Sosyal ağlarda paylaş

gece 12-1 e kadar fiks 100-150 ping. gece ise 60-70 seviyelerine düşüyor. uzun bir süredir böyle. uydunet ne çakallık yapıyor bu aralar bilmiyorum. bugun mesela internetim gitti 1 saat falan. neyse sonra aradım. karşıdaki kadın ayak yapıyor teknik ekibimiz gelecek bilmem ne derken naptıysa telefonu kapatır kapatmaz internet geri geldi sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Adamlar ilk başta AKN'siz tarifefelerin hepsini uçurmuşlardı. Sırf kotalı kampanyalar vardı falan.

Şimdi kotal 1 tane kampanya kalmış (eski AKN li yüz güldüren kampanyası 100mbit bendeki :p), gerisi hep AKN'li yine, ama 24mbit üzeri vermiyorlar, fiyatlarda biraz oynama yapmışlar. Millet yemedi herhalde, ufak ufak dönüşler varda 50 ve 100 ü ne zaman verebilirler allah bilir.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar
Sosyal ağlarda paylaş

aynen geri vites yapmışlar

eskiden

25mbit + 150gb
ek olarak teledünya ıvır zıvır vardı 68 mi ne veriyordum aylık

biraz önce aradılar
1 hafta sonra taahhütünüz bitiyor yeniden yapalım mı dediler
24 mbit + 150gb
gene aynı şekilde teledünya pakedi sabit
66 tl vereceğim

25mbit hayli hayli yetiyor zaten güzel oldu. canım sıkıldıydı baya
Sosyal ağlarda paylaş

evet kritik nokta 25-24 olması

şu anda en temizi 100 almak gibi düşünce de 25'e düşüyor. düştüğünü bile farketmezsin.

ben genelde ayın 20-23'ü arası 150 gb kotayı dolduruyorum, 3 hafta 50 mbit, 1 hafta 16mbit kullanmış oluyorum. gayet memnunum şu anda açıkçası. 16 ile de istediğim her şeyi yapıyorum yani
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

aynen geri vites yapmışlar

eskiden

25mbit + 150gb
ek olarak teledünya ıvır zıvır vardı 68 mi ne veriyordum aylık

biraz önce aradılar
1 hafta sonra taahhütünüz bitiyor yeniden yapalım mı dediler
24 mbit + 150gb
gene aynı şekilde teledünya pakedi sabit
66 tl vereceğim

25mbit hayli hayli yetiyor zaten güzel oldu. canım sıkıldıydı baya

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,542,dort-kose-kampanyasi
50mbit 50gb kotalı al. hızın düşünce de 24e düşsün. 4tl için boşa o kadar hız kaybı yaşama
Sosyal ağlarda paylaş

bende yeri gelmişken yazayım şuraya,

benim taahütüm bitti,

bana yeni taahüt icin 24mbps / 250gb akk'li paket + teledünya üstpaket sunuyorlardı 90tl seviyelerinde bir fiyata.

e tabii 24 olduğu icin 25mb sınırından faydalanmıyordu. bende sürekli red ediyordum.

mevcut paketim 25mb / 250gb akk'li ve teledünya üstpaket taahütüm de bittiği için ekstra bir kampanyadan falan faydalanmıyorum bodoz ödüyorum şimdi 118tl civarı bir fatura geldi tabii taahüt vs. hiç bişey olmadığı için.

ben hangi paketi istiyorum desem de, yine 2 sene taahüt indirimi patlatsam? bu 50mb / 50gb kota'da akk geçince 1tl 1 tl söke söke almasınlar benden? aaylık kullanımım cünkü 250 geçebiliyor zaman zaman.

özetle şöyle 100tl altında, kotası ve hızı düzgün bir teledünya paketi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

ztaen bıraktım öyle ya. kasamadım yeminle artık ne kadar yorulduysam şu hayattan, telefon açmaya tiksindim.

aramana gerek yok?
sirket hatti degilse (vekaletnamedeki insanla iletisim kuruyorlar sadece oyleyse)

online kullanci islemlerinden herseye bakabiliyorsun:
mevcut paket, devam eden sozlesmeler, mevcut paketten gecebilecegin paketler.
nitro, uyku yok vs. satin alinan hizmetler

yenilemisler falan parliyor

benim 2 Subat 2018'de bitecek 24 aylik 25mbit/75gb150gb ekosinirsiz 50,99tl 70kusur + (96tl + 96tl aktivasyon, modem) sozlesmem varmis. simdi yine 70-80'den asagi odemeyecegim bitince...

nasil ucuzluyor internet?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

100 mbit 100gb al 80 liraya, düşünce de 24'e düşsün.

veya 50 mbit 250gb al 86 liraya, ilk 3 ay fatura ödeme, hızın düşünce 16'ya düşsün.
150 gb'ını alırsan da 76 lira yine ilk 3 ay beleş

100 güldüren tarifesi dediği tarife bu 80 liraya ama kotalı , hızın hiç düşmüyor ama sana gb başı 0.5TL geçiriyorlar.

Tarifelere bakarken kotalı/duran değilde AKN yazanlara bakacaksınız. AKN olarakda sadece 24mbit veriyorlar onlara dikkat edinde keleğe gelmeyin sonra.

24mbit den yukarı AKN yok.

Faturaya dikkat edeyim süpriz olmasın derseniz duran kotalı alırsınız, dolduğu an internet uçar ek kota satın almanız gerekir vs ama hepsi sıkıntı 24mbit 250 akn hiç yoktan iyi modundayız şimdilik.

AKN ile birde 02-08 arası kota sayma ve hız düşmeside yok yani kotayı geçseniz 8 e de düşse 2-8 arası yine 24 vermeleri gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...