Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 Yazı Transfer Sezonu

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

SuperCandalf said:

Galatasaray transferlerini çok büyük saygınlıkla falan yapıyor diyen arkadaşlar vardı tartışma büyümesin diye cevap vermemiştim.

Onlara hitaben bir haber daha çıktı. Buyrun bunu nerden kıvıracaksınız bakalım.

milliyet

cnms ya verecek cevabı olmadığından değil de uzamasın diye cevap vermemiş dsff
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Kaspar said:

hangi takımı tutsan beli doğrulmuyo, sonra bi de gelip bana laf edersin.

laurent blanc gelebilir deniyo bu arada spurs'ün başına.
adam bizim hali saha takimina sadece profesyonel olarak bagli allahtan, manevi bir bag olussa nolacak bize :(

katılıyorum. sadece profesyonel bir bağımız var.

ayrıca giroud -> Arsenal
Sosyal ağlarda paylaş

geçen persienin attığı 30 golü izledim, walcott balon diyordum, adamın zilyon asisti varmış lan. song da bildiğin fabregas oldu arsenalde. fena salıyor. ama arsealin tüm maçlarında mutlak 1 ortasaha ve 1 kanat sallanıyor. persienin kararı zor hakikaten, gitse bir türlü kalsa bir türlü.

Bosingwa da şampiyonlar ligi kupa çirkefliği yüzünden gönderiliyor bence. adam nasıl bir çingenmiş abi geçti en öne tery ile lamparda kupa kaldırtmadı ya yanında bi çirkef daha vardı da unuttum onu.

chelsea-manu-mancity ile diğerleri arasında gerçekten baya futbolcu kalitesi farkı var. arsenal yine 3. lüğü zorlayacak seneye :(
Sosyal ağlarda paylaş

Arsenal'in sorunu yıllardır bebeleri oynatması gibi gösteriliyor fakat bir numaralı sorun giden/gelen dengesi.

Nasri/Gervinho
Fabregas/Arteta vb.

Van Persie/Giroud da bu örneği güzel temsil edecektir, Giroud iyi bir sezon geçirdi fakat resmen 4-3-3'ün en ideal forvetiydi Van Persie.

Bir diğer konu ise Hollandalı oyuncuların Euro 2012 ile birlikte piyasası bir nebze düştü, EPL'de tonla gol atmış herif 3 maçtaki sistemsizlik nedeniyle fiyatını düşürdü transfermarktta. Arsenal talep ettiği ücreti verecek klüp bulamaz. Van Persie'nin kafasında biraz gitmek olsa da Fabregas ve Nasri kadar da bırakın beni diye ağlamaz muhtemelen ve kalır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...