Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 Yazı Transfer Sezonu

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

burada ödemeyeceğim denmedi yalnız, adamın alacakları yeni sözleşmede taksitlendirilmişti zaten, hatırlarsanız özellikle de belirtilmişti. Burada boşuna savunmayın abi Egemen'i, BJK topiğinde de yazdım gerçi uzun uzun :) Daha iyi teklif aldı geldi işte, Beşiktaş'ta kazanabileceğinden çok daha iyiye ödemesini günü gününe yapabilecek, zorluk çıkarmayacak bir kulübe gidecek. Adam haklı benim gözümde, onun dışında Egemen Bursa'dan da Trabzon'dan da böyle ayrılmıştı. O yüzden hiç şaşırmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Egemen haklı zaten, ona lafım yok, lafımız ayartan FB'ye.

Daha doğrusu FB'ye de lafım yok benim, fırsat görmüştür yapar. Etik mi dersen değil ama kural ihlali de yok.

Esas lafım her fırsatta GS şöyle GS böyle diye transfer politikasına saydıran fener taraftarının bu olaydaki çifte tavrına :)
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ben inanmıyorum şahsen.

1.1 milyon euro + maç başı 25k e adam 50 maçta oynamış. 1.25 m eder. 1.25/2.35 de %53 ediyor. %60 değilmiş, kafadan sallarken yamuk söylemişim.

evet rewendor, şirket sana geldi, sen sabahtan şirkete geleceksin, hiçbirşey yapmadan oturacaksın, ama ben sana maaşının %53'ünü ödemeyecem dedi. naparsın ?

Egemen'den bahsetmiyorum ben abi, Şirket bana bunu derse aynı şey olmaz. Şirket derse ki "bundan sonra maaşın tamam tıkır tıkır gelecek ama primleri keseriz" o zaman ancak olur o. Ben de beğenmezsem başka işe bakarım tabii koşullara göre. Ha bu arada kimse Egemen'in 50 maç oynayacağını da tahmin etmiyordu tabii. O ayrı, esas ücreti o değil.

Eğer ben süreli sözleşmeyle çalışıyorsam futbolcu gibi, o sözleşmeye de imza attıysam, o koşulları kabul etmişim demektir. Ben o koşulları kabul etmişken ve sürem devam ediyorken başka kulüp gelip beni ayartmaya çalışırsa kulüp suçludur onu diyorum. Egemenle bir alıp veremediğim yok. Yoksa zaten maksimum 15-20 sene para kazanacak adam tabii ki en iyi fırsata koşar.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun quote

Rewendor said:

fizban said:

ben inanmıyorum şahsen.

1.1 milyon euro + maç başı 25k e adam 50 maçta oynamış. 1.25 m eder. 1.25/2.35 de %53 ediyor. %60 değilmiş, kafadan sallarken yamuk söylemişim.

evet rewendor, şirket sana geldi, sen sabahtan şirkete geleceksin, hiçbirşey yapmadan oturacaksın, ama ben sana maaşının %53'ünü ödemeyecem dedi. naparsın ?

Egemen'den bahsetmiyorum ben abi, Şirket bana bunu derse aynı şey olmaz. Şirket derse ki "bundan sonra maaşın tamam tıkır tıkır gelecek ama primleri keseriz" o zaman ancak olur o. Ben de beğenmezsem başka işe bakarım tabii koşullara göre. Ha bu arada kimse Egemen'in 50 maç oynayacağını da tahmin etmiyordu tabii. O ayrı, esas ücreti o değil.

Eğer ben süreli sözleşmeyle çalışıyorsam futbolcu gibi, o sözleşmeye de imza attıysam, o koşulları kabul etmişim demektir. Ben o koşulları kabul etmişken ve sürem devam ediyorken başka kulüp gelip beni ayartmaya çalışırsa kulüp suçludur onu diyorum. Egemenle bir alıp veremediğim yok. Yoksa zaten maksimum 15-20 sene para kazanacak adam tabii ki en iyi fırsata koşar.

egemen'in meselesi aynen dediğime uyuyor, çünkü egemen için bir adet beşiktaşlı yönetici, "gerekirse maç başı primlerini vermemek için oynatmayız, bütün sezon kulübede oturur" dedi. hal böyleyken, başkasının devreye girmesine gerek var mı ? yoksa egemen kendi mi der menajerine, "git gs ve fb ile görüş, bakalım bana ne kadar verirlermiş" diye ?
Sosyal ağlarda paylaş

E yönetici o sözü söylemeden 1 ay öncesinden beri fener egemenin peşinde ama?

Bir de kim ilk 11 garantisiyle sözleşme imzalıyor ki? Maç başı primi adı üzerinde bonus. Maç bonusu diye geçiyor.

Ha, 1 sene kulübede oturmak tabii hem değer kaybı hem futbol gerilemesi açısından sıkıntı, o zaman kulüp araması doğal. Ama direkt kendisi uğraşmaz bi kulüp bulup ona yaptırırdı işi öyle olsa. Var bir olayı garantisi ki adam basmış parayı, ayrılmış.

Bu arada dediğim gibi fener devreye girip ayarttıysa bile bence bu durumda çok abzürt ya da ayıp değil, etik olmasa da normal bir tavır. Ama GS-Kayseri olaylarında o kadar laf eden fenerli arkadaşların buna e ne var ki demesi bana anormal geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...