Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 Yazı Transfer Sezonu

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Eh, Kayserili oyuncular için GS'ye binbir laf eden Fenerlileri Egemen olayında konuşurken de görmek isteriz :)

Yalnız Aysal başkan aradan bi cinlik yapsa da fenerden önce kapsa ya Egemeni :)

fb ile ne alakası var anlayamadım,egemen fb için yapmadı ki bunları hem yönetimle anlaşamadı yıllık ücretinde indirime gitmedi hemde borçlarını alamadı.borçlarına karşılık bonservisini aldı ve fb dışında 2 takımla daha görüşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gideceği yer ve kazanacağı para kesin olmasaydı böyle birşey yapmazdı. Daha 2 hafta önce yıllık 2m+ kontrata imza atıp, bir anda sadece 1.4 milyon alacağını bahane ederek kulüpten ayrılmak istiyorsa ve ayrılırken 500.000 euroda ödeme yapıyorsa kulübe, yeri ve alacağı para bile bellidir :)

Direk FB'nin üstüne atmamak gerek ama medya tarafından hedef direk orası gösterilince işte,

2.2 alıyordu beşiktaş'tan sanırım, bunun üstünde bir para alacak kesin ki gitti.

30'lu yaşlarında adam, kariyerinin zirvesinde ve bu dirençle belki de 2-3 yıl daha oynayabilecek. Son vurgunu yapmak istiyor, o da haklı. Diğer yandan gidiş biçimi hiç hoş değil. Kafanda Beşiktaş madem sadece bir araçtı, 1-2 hafta önce olaylı bir şekilde imza atmasaydın.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

egemen olayını GS transfer politikasıyla aynı kefeye koymak pek guzelmis yahu ehue, nasi bi gs kafası bu cozmek zor.

koymamak daha çok kafa be zegna.

adamı kulübü indirim için ikna etmeye çalışırken ayartıp dakika başı menajerine haber yollayarak, gazeteye "egemen fenere" diye haber yazdırarak (yaklaşık 1 aydır falan sürekli çıkıyor bu haber 3-5 günde bir) göz göre göre adamı kulübünden koparttı fb.

Sözleşmesi süreni geçtim üstüne sözleşmesi sürerken kopartılabilecek adamı ayarttı fener.

Yarın öbür gün açıklanır zaten. Yoksa futbolcu durup dururken bir dayanağı olmadan gidip 1.4m euro alacağını bırakıp üstüne kendi cebinden yarım milyon euro vermez bonservisini eline almak için. Kim kafadan 2 milyon eurodan vazgeçiyor yahu takımdan ayrılmak için? Akıl var mantık var.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Rewendor said:

Eh, Kayserili oyuncular için GS'ye binbir laf eden Fenerlileri Egemen olayında konuşurken de görmek isteriz :)

fb ile ne alakası var anlayamadım,egemen fb için yapmadı ki bunları hem yönetimle anlaşamadı yıllık ücretinde indirime gitmedi hemde borçlarını alamadı.borçlarına karşılık bonservisini aldı ve fb dışında 2 takımla daha görüşüyor.

Ve yönetimle anlaşamamasında yaklaşık 1 aydır her gün menajerine haber yollayıp gazetede Fener Egemeni alacak haberleri sızdıran FB yönetiminin hiçbir günahı yok, adam hiçbir güvencesi dayanağı olmadan cebinden yaklaşık 2 milyon euro ödeyerek (1.4ü alacak kalanı cepten verip) kulüpten ayrıldı? Bunu hiçbir ayartma olmadan kendi kendine yaptı, yoksa fenerle hiç alakası yok?
Sosyal ağlarda paylaş

Jimmy Durmaz > Gençlerbirliği

adamlar yine yaptılar yapacaklarını, iyi adamdır Jimmy sadf GS'ninde listesindeydi bu arada, bir nevi onların elinden kaçırdı Cavcav. Adama bitik dedik, az çok iş yapıyor yine eski kurt :D

Süryani asıllı, Türk statüsünde de oynayabiliyor bu arada bildiğim kadarıyla çifte vatandaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

S-H said:

Rewendor said:

Ve yönetimle anlaşamamasında yaklaşık 1 aydır her gün menajerine haber yollayıp gazetede Fener Egemeni alacak haberleri sızdıran FB yönetiminin hiçbir günahı yok, adam hiçbir güvencesi dayanağı olmadan cebinden yaklaşık 2 milyon euro ödeyerek (1.4ü alacak kalanı cepten verip) kulüpten ayrıldı? Bunu hiçbir ayartma olmadan kendi kendine yaptı, yoksa fenerle hiç alakası yok?

sen nerden biliyosun abicim yok haber sızdırdı yok bilmemne, hayır adamın rekor alacagı var, uzerine mac bası ucreti yuzunden yonetici cıkıp egemeni klubede oturtabilir cunku para veremeyiz diyor.

sen GS ile karıstırdın rew..
Sosyal ağlarda paylaş

aşağı yukarı %60'ı. sen çalıştığın yerdeki maaşının %60'ını bırakmaya razı olur musun ? ha bu arada, o gazetelerin hepsinin art arda sallamadığı emenike para saymış, mosturoğlu intihar etmiş başlıklarını da unutmadık.

gazetede yazan herşeye inanacak kadar saf oldunuz ya, bişey demioyrum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben inanmıyorum şahsen.

1.1 milyon euro + maç başı 25k e adam 50 maçta oynamış. 1.25 m eder. 1.25/2.35 de %53 ediyor. %60 değilmiş, kafadan sallarken yamuk söylemişim.

evet rewendor, şirket sana geldi, sen sabahtan şirkete geleceksin, hiçbirşey yapmadan oturacaksın, ama ben sana maaşının %53'ünü ödemeyecem dedi. naparsın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...