Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 Yazı Transfer Sezonu

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Elias'ı alacakmış Beşiktaş büyük ihtimalle, Zago önermiş zaten

Zago'nun daha önce önerdiği isim= Bobo

genç aldık, yıllarca faydalandık. Daha çok pişirip sağlam adam haline getirebilirdik ama beceremedik. Elias'ın yaşı genç değil fakat Zago ne zaman BJK'ye yardım etse tam performans alıyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ziegler hakkında aynı ifadeyi yineleyen İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ise bir anektodu aktararak. "Dirk Kuyt’ın hiçbir şekilde bizden Şampiyonlar Ligi’yle bir şartı olmadı Fenerbahçe’nin büyüklüğünden dolayı burayı tercih etti. Hatta Hollanda Milli Takımı’ndan Van Persie ona çok büyük bir kulübe gittiğini söylemiş ve ’İnşallah ben de bir gün Fenerbahçe’de oynarım’ demiş" diye ekledi.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Juventus'dan City'e düşmek nedir ya ? Juventus mu kaldı İtalya ligi mi kaldı ben onun yerinde olsam ya Arsenal ya City yada İspanya'ya giderdim İtalya futbolu mu kaldı 1920 model statlarda maç yapacak

City'nin elinde bide Adebayor var bakalım o adamı nereye gönderecekler
Sosyal ağlarda paylaş

Kolo Abib Toure senede 6.5 milyon euro alıyor. Bursa anca kiralayabilir ha şöyle diyim kiralarlarsa inanılmaz bi transfer olur. Ha Bursa değil 4 büyükler bile alsa inanılmaz.

City'nin sahip olduğu isimlere dikkat çekmek lazım : Adam Johnson ( Bırakırlarsa), Wayne Bridge, Adebayor, Michael Johnson ( Sağlam orta saha ), Guidetti, Derdyck Boyata ve Kolo Toure ... Bu adamlar kiralık fln alınsa her takımda net iş yapacak adamlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...