Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 Yazı Transfer Sezonu

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Yok daha neler. 18 yaşında böyle iyi top sürüyorsa iyi paslar atıyorsa gelecek var demektir. İyi kötü fikir edindik yoksa çok kötü bişeyde çıkabilir bilemem izlemedik canlı. Ama herkes Özer olamaz. FB'de çok defolu oyuncu var. Mesela Selçuk çok iyi top keser ama geriye kalan bölge özellikleri sıfır. O konuda evet bizde şans yok buda defolu çıkabilir. Ama oynadığında her dakika aha kaptırdı aha hata yaptı diye yüreğimizi yerinden oynatan Selçuk'tansa genç oyuncular daha iyi. En azından deniyorsun. Selçuk gitsin Bucasporun yedek ortasahasına bile razıyım yedek oyuncu olarak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Saih Uçan'ı almışız Soner Aydoğduyuda alıyormuşuz. Ortsaha ikiside tanımam etmem ama sevindim. Selçuk'a yol versinler :D Youtube'dan baktımda tekniği iyimiş güzelde pas yapıyor bu çocukta iş var gibi =)

Soner Aydoğdu'yu FM'de almıştım ben GS'ye, başta ortalama rotasyonken sonra bayağı iyi adam oluyodu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Eden Hazard Chelsea'ye gitmeye karar vermis, iyi de yapmis bence. Bonservis icin 25 milyon Sterlin deniyo.

Di Matteo da kalirsa uzun sure goturebilecek bi yapilanmaya dogru gidiyolar bence.
Tabi Drogba'nin yerini nasi dolduracaklari da cok kritik. Torres cok "meh" su an, Lukaku'nun olmasina da daha vakit var gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinleşmiş hulk'ta, adamlar tecavüz timini kurdular resmen ileri hatta

drogba yerine de lukaku koyarlar, o yetişene kadar torres desek :D

mükemmel takım oldular resmen, chelsea'nin tek eksiği kanat oyuncularıydı. Sempatik adamları vardı ama üst düzey değillerdi. Bayağı iyi oldu bu transferler, çift orta sahaya bile dönülüp iki forvet ile oynayabilir takım şuan, ya da Mata'yı ortaya çekip tek forvet, forvet arkası arkası şeklinde vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...