Jump to content

LucifeL

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.982
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

LucifeL hakkında

 • Rütbe
  LucifeL
 1. LucifeL

  Fenerbahçe'ye UEFA'dan büyük müjde

  Abi ben hala güveniyorum bunun yapmadıklarına ve bunu da söylüyorum Fenerbahçe'nin geçen sene ki bu sene ki maçlarında kalp krizinin eşiğinde idik öle şike varsa sokuyum yapıcakları şikye. Göz var izan var sahaya yansıyan birşey yoksa şike yoktur bu kadar basit.
 2. LucifeL

  Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  İşte senin kafanın almadığı şey seni tanımama ve diyolog kurmama gerek yok sosyal medya bu kadar basit. Hocam sen değil misin ki burada bas bas sallayan fotomaç muhabiri gibi şu olucak bu olucak diyen kaynağı kıçın olan haberler veren sözler söyleyen. Ben seni ne provake edicem ben burada tanımadığım insanlara da bu tarz postlar gönderiyorum ve şakalaşıyoruz bu kadar basit. Ben senin enrtyleri hep okuyorum buarada atıp tutuyotsun şu tanıdığım şunu dedi bunu dedi daha birtanesinin doğru olduğunu görmedim sanki çok matah bir bokmuşsun gibi millete atarlanmalarınada şahit olduk. Ki benim sorduğum soru senin aslında Galatasaray sempatizanı olduğunu düşündüğüm için ve böyle atıp tutuğun halde insan olduğunu umduğum ya da düşündüğümden şaka yapmış olmamdır bu kadar basit. Ayrıca özelden gelen mesajı gönderdim ama sonra pişman oldum çok ağırdı her ne kadar 5 kuruşluk dahi adam olmasanda o kadar ağırı olmaz. 2-2 ye de gelicek olursak bunlar olmuş ve çok da umursamadığım şeyler.İyi ki de olmuş o gece bütün Trabzon'u tükürüğümüzle boğardık da önüne geöilmiş oldu. Ve unutmadan Fenerbaçe geçen sene gene giderdi ŞL'ye ama lobicilik ve kapının arkasinda ki siyasi oyunlar yüzünden gidemedi.Herkes konuşuyor sallıyorda TFF ve tüm sportif disiplin kurulları herkes temiz dediği yerde Uefa'nın yapıcak bir şeyi yok. İtalya'da şike kurumsal olmuş artık milli takım kampından adam alınıp tutuklanıyor ama ceza yok milli takıma veya federasyona idari cezaya bakmaz uefa sportife bakar. Artık bu ucuz konuşmaları bırakın ve başkasının miki ile gerdeğe girmeyen gücünüz yetiyorsa rakibinize devirin ama yapamıyorsanız susun. Açıklama yapılıyor Fb ŞL'de diye millet ama ceza alabilir daha belli değil modunda merak etmeyin çok açık ve net Fb ŞL'ye gidecek bu senede geçen senede gitmeliydi hakkıydı.
 3. LucifeL

  Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  çocukla çocuk olmak gibi kötü bir huyum var.
 4. LucifeL

  Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  daha uzundu fazla da birşey demek istemedim kısa bir cümleye çevirdim anlamıştır ne demek istediğimi...
 5. LucifeL

  Fenerbahçe'ye UEFA'dan büyük müjde

  Beyler bakın sıkıldım artık bu kuyruk acılarınızdan.Fenerbahçe gidecek Şl'ye merak etmeyin. Gerçeklerin eninde sonunda ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır.Geliyoruz gümbür gümbür yıkılmadık yıkamadınız yıkamazsınız. Korkmayın bu kadar.Sadri Şener kılıklı olmayın böyle.
 6. LucifeL

  Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  crit diyorsunda toggie'nin verdiği cevaba bir bakarsan nedemek istediğimi çok iyi anlamış.Biri de denyo işte 400 milyon dolar ciro yapan bir inşaat şirketinin sahibinin oğlu mevkisindeki biri kadar denyo.
 7. LucifeL

  Günlük

  hahahahaah
 8. LucifeL

  Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  Gerek yok annen saklasın ailen adına kupayı ;)
 9. LucifeL

  Fenerbahçe'ye UEFA'dan büyük müjde

  Yoo nerde o yalanlama kaynak?
 10. LucifeL

  şu swf dursun burda lazım olur

  up
 11. LucifeL

  Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  Hacı be senin Ts yönetiminde tanıdıkların var bir sorsana şu Uefa kararlarından sonra Sadri Şener kupayı istiyor mu?
 12. LucifeL

  Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Kombineleri satışa çıtkı..

  Gs oalark kaç kere 30bin kombine lafını telaffu ettiler manasında dedim ben onu :)
 13. LucifeL

  Fenerbahçe'ye UEFA'dan büyük müjde

  Beyler bu karara 3gün içinde uefa disiplin kurulu itiraz etmesse birşey olmaz.Zaten Şenes Erzik de dün dedi bitti artık hayırlı olsun diye. Ayrıca hala Fenerbahçe'nin ceza alma ihtimalini beklemeke de çok iyiymiş.
 14. LucifeL

  Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  Fikret Orman kemer sıkma politikasını fazla abarttı galiba ya da yanlış anladı.Bjk gibi büyük bir kulüp ve bu kadar taraftarı olan bir kulüp bir şekilde olduğu branşlardaki hallerini korumak zorunda. Böyle giderse Bjk sadece futbol takımı ile devam edicek galiba.
 15. LucifeL

  Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Kombineleri satışa çıtkı..

  Kombinenin erken kapanmasının nedeni hani şu sattığınız uzun vadeli kombineler galiba.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...