Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bana vanille grafikleri bile guzel geliyor ya
Arada cay koyup manzarayı izliyorum sirf, high hrothgar da guzel oluyor gokyuzu mesela.

Bu arada enchant olayi special editionda var, 4 tane %25 dest mana reduction item yaptim, simdi desto buyuleri mana harcamiyor :) bu seferde fazla op oldu sdg
Sosyal ağlarda paylaş

o sistem esas morrowind'de çok iyiydi ama aşırı imbaydı bir yandan da, vivec filan hikaye, tam tanrı gibi geziliyordu custom büyü yaparak onları enchantlayıp. maalesef skyrim'de custom büyüleri kaldırdıkları halde enchanting'i gene ayarlayamadılar. bir tek fallout4'te customization dengesini tutturabildiler, ders çıkarmış olmaları tes6 için umutlandırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
LethE said:

damage caplerniyor ama tırt skillerden level almaya devam ediyosun draugrlar kaslanıyor vs sonra bakıyorsun kıçı kırık draugr kesmek 3 dakka sürmüş :(

asfd

oyunun basında zorlugu direk legend ayarlayıp assassin kasmıstım şanslıysam teke gitmiyordu. paso sneak backstab giriyordum, backstab 2x damage vuran eldiven bulmustum, tam 30x damage ediyordu. sadece ejdere tek atamıyordum 30x backstab ile. o pezevenk mezardan cıkan ilk draugr bossa girdim bi koydum ölmedi, azıma azıma vururken ne gülmüştüm. tabi itemler ve perk baya gelisince taka tuka alayını kesiyorsun saklanmadan bi de ilizyon kastın mı senlik
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

kahretsin yine başladım
dün bissürü mod indirdim çok güzel MMMHFF

çok çabuk bayıyor ya, enb, ıvır zıvır en son 50+ mod vardı. herşey stabil çalıştı ve toplam oyun sürem 5-6 saati geçmedi sanırım. modları ayarlayacağım diye geçen süre 2 akşam falan.

aynı questler, aynı diyaloglar, oturup kendi kendine RP yapmıyorsan anında bayıyor. bir de benim gibi tembelsen, lan hile kullanayım zaten yaptıydım buraları diye bir düşünceye girdiysen zaten geçmiş olsun. en son tlc mi ne bir komutla uçuyordum, duvarların içinden geçiyordum falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...