Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

WARZONES - Civil Unrest

bu save bloat mudur ne boksa ona yol açıyordu bi süre sonra, yüklemeyin diyolardı hep

touring carriages'ın yorumlarında da şöyle buglandım böyle buglandım yazıyodu hep insanlar, o yüzden yüklememiştim ben

frostfall ve interesting npcs iyidir
gerisini pek bilmiyorum ama deadly dragons'da da sorun olmaması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

enchanced serisini ve interesting npc s mutlaka yukleyin. ayrica ya oyunun kendisinin HD grafik paketlerini, ya da Skyrim HD 2k serisini de kurun. yoksa dallama konsollar icin yapilmis bombos sehirlerde, dusuk kalite kaplamalarla dolasirsiniz.

ayrica caliente body ve sac cesitliligi icin apache hair i da kurmani oneririm. kurulumda dogal vuct oranlari secebilirsiniz ve caliente nin hic nudity olmayan versiyonu da mevcut. ayrica estetikli, kozmetikli yapay adam ve kadinlar gormek istemeyenler icin caliente ile uyumlu calisan ve photoshopta cok dogal gozuken yuz ve vucut kaplama paketleri falan da var. oyunun defaultlarindan daha iyiler.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Sky ui için SKSE mi ne zıkkımsa onu da kurmak lazım. Yoksa 2-3saniye delay ile açılıyor inventory falan.

skse yükleyin ama aman ini dosyalarını kurcalamayın yeri gelirse.

ben öyle oyunu kırdım bildiğin bir kere. 1-2 gün uğraşmıştım düzeltmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bunlara ilavem ışık ve ses ve bitki örtüsü ve kar yağmur modlarını mutlaka yükleyin

ışıkladırmalar için bir çok mod var hangisi daha iyi bilmiyorum ama zindanda zifiri karanlıkta iskeletlerin sadece parlak gözlerine kılıç sallamak güzel bir deneyim oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

benim bunlara ilavem ışık ve ses ve bitki örtüsü ve kar yağmur modlarını mutlaka yükleyin

ışıkladırmalar için bir çok mod var hangisi daha iyi bilmiyorum ama zindanda zifiri karanlıkta iskeletlerin sadece parlak gözlerine kılıç sallamak güzel bir deneyim oluyor

geceleri gercekten karanlık yapan bir mod vardı. baya seviyorum onu. yalnız oyunun yer altında gecen bir kısmı cok zorlasıyor. (ek paket diyeyim, anlayın, spoiler vermeden ancak bu kadar)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda ki mobların level olayı nasıl şekilleniyor ? Her mekanda ki mobların levelları farklı mı ? Yolda giderken bir kampa rastladım. Adam bir maske istedi benden. 3 kat mezarlık indim boss bulana kadar ama 2 saatimi aldı resmen. Zombiler 4-5 vuruştan aşağı ölmüyordu. Aynı mobları başka mezarlıkta tek atışta indiriyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonların farklı adlıları gelmeye başlıyor ancient cart curt diye. Onlar daha zor. Dragon overhaul gibi bir şey kurun gerçi. Normalde oyundaki ejderler hiç boss havası vermiyor. Kanatlı ve güçlü troll kesiyormuşsun gibi oluyor. Overhaulla birlikte sözcükleri kullanan ejderler falan oluyor güzel o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...