Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

tekrar başladım ilk kez imperial oynuyorum, gerçi teknik olarak bi farkı yok da

angi's camp'i buldum bi süre orda takıldım falan süpermiş hatun, artık arada bir gider kurarım çadırı arkadaşlık yaparım

dawnguard questline'ına baktım biraz, iyi güzel olmuş yalnız karakter yeni olduğu için şu an dünyanın tüm yükü narin omuzlarına bindi yavrumun, dragonlar vampirler banditler. hatta özellikle companionlara filan katılmadım daha, bi de silver hand'le uğraşmayayım

karakteri açmadan önce üşenmeyip tüm modları update ettim, üstüne gittim yeni mod kurdum 10 tane falan yine çorba oldu nexus mod manager ama oyun içinde bi sorun yok neyse ki, immersion falan koptu gitti zaten bi tek realistic needs and diseases modunu çekmedim scriptlerin boku çıkmasın diye ama her an gaza gelip onu da kurabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Blacksmith ve enchant beraber kasılacak. Peçle düzelttiler, eskiden sadece bıçak yaparak bayağı bs skilli toplanıyordu. BS ile silah, sonra enchantla, sonra sat. Kar edeceksin. Speech için falansa her lvl'da 5 lvl parayla skill öğrenme hakkın var. Bardların mekanına gidip parasıyla öğren. Sonra gerekirse adamların cebinden parayı geri çal. Yeterince steal kasmışsan, itemların uygunsa lvl 80 küsürlere kadar verdiğin parayı geri çalma şansın oluyor. Konuşma gibi, düzenli olarak kullanmadığın skillerin için her lvl gidip parasını bastırmanı tavsiye ederim. Lvl 50 küsür karakterim var. Oyun sırasında belki bunu yapmadan 2-3 lvl atlamışımdır sadece. İleride baş ağrısından kurtulmuş olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynarken para geliyor zaten
ama ben immersion için gidip bounty gold diye bi mod yükledim mesela, bounty questlerinden aldığım parayı mantıklı bi şekilde ayarladım. bounty questinin hedefine ve levelıma göre aldığım ödül artıyor şu anda. öbür türlü bounty questleri baya anlamsız oluyordu
Sosyal ağlarda paylaş

gold bi işe yaramıyor ya ev falanda aldıktan sonra (ki hepsini aldımdı satılanların) milyon gp ile dolaşıyorsunuz sdf, hatta düzgün gold sink olmadığı için ben kendim yaratmıştım eve gold barları falan dizmiştim üst üste bi sürü, lvl 73 falanmıydım neydim o ara lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...