Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

+1 npcler yanlarından geçerken belli bi lafı söylemek için varlar skyrimde,öyle bi yapay ve sinirbozucu hava katıyoki soğuyor insan bir anda

"I don't claim to be the best blacksmith in Whiterun..." ayar oluyodum bu karıya her seferinde,yanına bi yaklaşmaya gör,örse vur iki kere tmm anlıyalım bi iş yapıyon yaşayan bla bla dünya olayını ama yok illa tekrarlıyacak onu her gördüğünde beni

I dont careeee shout lazım skyrime bu tipler içün
Sosyal ağlarda paylaş

niye ya ak yada kara olsunki,skyrimdeki gibi işlerini görüp evlerine köylerine dağılıp volta atmaları ortamlarda iyi,ama o devamlı aynı cümleyi,yanına yaklaşınca söylemeleri olmuyor yapay ortamı aşırı belli ediyor

şekil a:new vegas ordada skyrimdeki gibi orda burda işlerini görüyolardı,hareketlilerdi ama devamlı aynı şeyi söylemiyolardı,zaman ilerledikçe meydana gelen farklı olaylardan bahsetmeleride dinamik dünya kandırmacasını yediriyordu az çok(komple mükemmeldi demiyorum tabi ama skyrimdeki genel npc üslubundan iyiydi)
Sosyal ağlarda paylaş

new vegas gene bununla aynı sistemle yapılan bir oyun, hala best-seller rpg'lerin yerinde çakılı, dilsiz, önünden malını mülkünü yürütseniz bile tepkisiz, dünyadan habersiz kiosk npc'lerle yapıldığını unutarak mı bunları yazıyorsunuz cidden?

çünkü o oyunların başlıklarında hiç şikayet görmüyorum nedense npc'leri 1995 model olduğu halde. haliyle standartların son derece düşük olduğu bir kategoride böyle eleştiriler görünce anlam veremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dragonborn çok iyi ya, morrowind sevenlerin kesin oynaması lazım. (tu)

levitating bosmer

ahah morrowind'deki zekai elemanın izinden giden biri çıktı karşıma lol

full price aldım ama helali hoş olsun. 2,5$ verip 2,5dk oynayasım gelmeyen kimi oyunlardan sonra ilaç gibi.

off eski morrowind müzikleri bomba ya
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

levitating bosmer

full price aldım ama helali hoş olsun. 2,5$ verip 2,5dk oynayasım gelmeyen kimi oyunlardan sonra ilaç gibi.

sabah sabah nasıl canım çekti ya, kendimi çok zor tutuyorum son 3 DLC de çıksın öle alıp sıfırdan başlayacağım diyorum off
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

levitating bosmer

modlumu modsuzmu
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha vanilla'yı bitirmedim ya :(

yalnız 1 ay aradan sonra dün bi oynayayım dedim, oyun ciddi hızlanmış ya. karambolde patch falan mı geldi acaba ?

bazı modlar yüzünden fast forward yapmış gibi olabiliyordu ama öyle bir hızlanma değil, saf bir hızlanma var yani. ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

uğraşmak istemedim sadece dual wield için modla ya. hayır anlamadığım bu adamlar oyunu çıkaralı 2 yıl olmuş, bir çözüm üretilmez mi. spell kullanmadığın sürece problem yok, spell kullanırsan cacık oluyor, yine Q'a basıp seçeceksin. ayrıca dual wield ile block edememek nedir, yıl 2013 ayıptır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben onu şöyle aşıyordum. Mesela yanındaki hatuna giydirmek istediğin setin var diyelim. Örneğin şu barbar yamacı kızların giydiği bikini setlerinden =/ Seti alıp iyi bir enchant yeteneğiyle defansını falan arttırınca daha önce giyemediği setleri giydirdiğim çok kadın oldu =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...