Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

malciyır dota esprisi yapmış. orada da bir WD var da.

jade bende 1 parça var. ama önemli değil o buildi oynamak istemiyorum zaten.

öte yandan yukarıdaki link benim yapmak istediğim item build. oradaki itemlardan sadece 1 tanesine sahibim. hadi biri cache item onu da say olsun 2.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

fire wd de fazlasıyla iyi. cold bayıyor ama piranhado artı firebomb artı firebats saçmalık bir kombo. yanınızda da fetish psychopatlarla cd reduction'a abanırsanız crusader'dan daha iyi tanklıyorsunuz. gargantuan da lazım tabii.

hatta şöyle göstereyim:

wd

Dün 70ledim WDyi ve bu buildi denedim. Çok hoşuma gitti. :) Çete gibi dolaşıyorum yanımda elemanlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/stargazer-2345/hero/632063

Benim cold doctor. Dps oyun içinde 1.2m, toughness da 6.5m. Sanırım o sayfada pasif skill buff'ı kapsamıyor.

T4 yağ gibi akarak, T5 elite'lerin prefixlerine göre bazen zorlayıcı olabiliyor. Burada temel Spirit Barrage ve Haunt.

Biraz tabii item şansım da var. Off-hand'de Homunculus olması avantaj oldu. 3 tane zombie dog geliyor bedavadan. Önde gargantuanla beraber tutuyorlar, ben arkadan yapıştırıyorum.

Helm'den çıkan mimicler çok faydalı. CD'u falan yok, herhalde %70-75 oranda çıkıyorlar. Kısa süreli kalıyorlar ama çok yararlılar. O an aktif action bar'da hangi skilleriniz varsa (runeler dahil) onları kullanıyorlar ve sizin damage'in %25'i kadar hasar veriyorlar. %4000 hasar veren Haunt cast ediyor 2-3 mimic aynı anda ve gördüğüm kadarıyla bunlar tek düşman üstünde de stackleniyor. Haunt normalde düşman başına tek bir cast etme imkanı sunuyor ama mimiclerinki stackleniyor. Çünkü onlar Haunt cast ettiklerinde bossların canı su gibi akıyor.

Exp öncesi wd için mid-range iyi, max-range kötü gibi bişey demiştim. Bu fikrim bayağı değişti, hele ki son Haunt buffıyla beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

abi cain setinden gelen yüzde 50 magic find bonusunun faydasını gördün mü? cidden etkiliyor mu?

normalde de girsem torment 5'te de girsem aynı oranda magical düşüyor gibime gelmeye başladı bana. yüzdeli şans olunca benim şans otomatik olarak yüzde 10'a fix'liyor heralde hfasf
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

abi cain setinden gelen yüzde 50 magic find bonusunun faydasını gördün mü? cidden etkiliyor mu?

normalde de girsem torment 5'te de girsem aynı oranda magical düşüyor gibime gelmeye başladı bana. yüzdeli şans olunca benim şans otomatik olarak yüzde 10'a fix'liyor heralde hfasf

Açıkçası sırf set tamamlansın diye taktım ayakkabıyı :)

Ben çok fark görmedim. Mesela dün akşam 3 tane rift yaptım t4. İki tanesinden hiç leg düşmezken, diğerinden rift boss dahil olmak üzere 2 leg, 1 set (helltooth) düştü. Bütün itemlardan mf'ı kaldırırken bundan kaldırmamaları da belki hala çalışıyordur düşüncesi yaratıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

T4'te pek sıkıntı yok. Sheet dps 1.2m aslında. Battle.net pasif skill'i ve setten gelen %8 ias'ı eklemiyor.

Elitler'de hayvani bir kombo (Orbiter + Frozen Pulse + Arcane Enchanted + vs..) çıkmazsa ortalama (hiç bakmadım ama sallıyorum şu an biraz) 35-40 saniye sürüyor sanırım. Bol hareketlilerde ise biraz daha uzuyor tabii. Toughness'ım oyun içi 6.5m civarı. Zaten cold oynadığım ve özellikle Frozen Piranhas'ın güzel slow efekti ile yanıma pek yaklaşamıyorlar. Max-range oynamanın da avantajı oluyor haliyle. Stun'lı Gargantuan ve mojo'dan bedava gelen 3 zombie dog tanklıyor düşmanı.

Aslında amacım güzel bir kaç item daha bulabilmek cold damage için. Güzel bir Frostburn eldiven, bir kolye ve işe yarar bir Azurewrath. Utar's Roar recipe'ım var ama matini bir türlü düşüremedim. O da olabilir. Üst tarafta da bahsettiğim gibi helm'den çıkan mimicler çok işe yarıyor dps açısından ve onlar da benimle aynı skilleri kullanıyorlar. Elimdeki güzel Thunderfurry'nin de hakkını yemeyeyim ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...