Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Abi witch doctoru ilk gördüğümde bayılmıştım lan.

Bir trailer yapmışlardı firebomblarla hedelerle ananı avradını demiştim. Böyle eli titreyen gesture mesture tam antihero misalı.

Ama işte gameplay o kadar bayık ki. Sanki böyle hiçbirşey birbiriyle synergized olmuyor, öteki tarafta bir wizarda bakıyorsun lightning, arcane, fire, frost, melee ..... daha gidiyor sinerji.
Sosyal ağlarda paylaş

Gameplay'i çok bayık değil. Ama bahsettiğin gibi tam bir caster havası maalesef yok. Zaten yüksek range büyüler çok fazla hasar vermiyor (Dart, firebomb, spiders vs...).

Aslında WD'un kritik noktası mid-range class olması. Ciddi hasar vermek istiyorsanız buna mecbursunuz. Ama bu kötü bir şey değil, mid-range oynaması için yeterli skilleri de mevcut.

Ben son 1 haftadır locust swarm+firebats temelli oynuyorum. 30'lu, 40'lı grupları (t4 oynuyorum) indirmem 8-10 saniye alıyor. Bunların yanına spirit walk ve zombie wall (Vengeful Spirit rune'lü Soul Harvest da olur) ekleyince gir çık, vur kaç, gayet yüksek hasarlı ve bayık olmayan bir gameplay oluyor.

Bazı elite kombinasyonlarında (sallıyorum arcane enchant + orbiter + thunderstorm + ... gibi) zorluk çıkarsa da genelde sorunsuz.

Bu da karakterim;

http://eu.battle.net/d3/en/profile/stargazer-2345/hero/632063
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/KaraDavut-2747/hero/1763195

hacılar WD nin en efektif olayı petleriyle birlikte geliyor.

Patch den sonra petler iyi buff landı artık ölmüyor ve hatta öldürüyorlar. birde pet damage e bonus veren bir kafalığınız varsa benim gibi on numara.

Tek yapmanız gereken sey fire bats/vampire bats. Bu skill ile mana probleminiz olmaz ( fire forget olarak değil de, basılı tutarak yaparsanız, mananız bitmez.) mouse 1 e de ister spider queen ister fireobmb -pyroo koyun. ben pyro koyuyorum, oto atack olduğundan 3 tane firebomb atıp sonra say click le adam eziyorum. petler de catır cutur indiriyor.

beinm tek isteğim su anda, dead mans finger yüzüğünü düsürmek.

Ben 2.0 dan önce de hep WD ile oynadım ama cok keyif almazdım. Su anda bence olması gerektiği gibi oldu. WD close to mid range bir karakter o yüzden wizard gibi bir caster olarak düsünmeyip daha cok necromancer a yakın biraz daha diye düsünüyorum.

neyse durum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten bir item ile hayatım değişti denir ya, benimki de biraz öyle oldu.

http://eu.battle.net/d3/en/item/hwoj-wrap

Yukarıda gördüğümüz legendary kemerin çılgın Locust Swarm buff'ı var. Bana lvl 70 ve %80'liği denk geldi. Creeping Death pasif skilli ile birlikte kullanınca ortaya atıyorsunuz bir swarm, gerisine bakmıyorsunuz neredeyse. Locust Swarm pasifle birlikte dot süresi kalkınca Searing Locusts rune ile fena da dps sağlıyor.

"Yetmez ama evet" diyerek yanına Frozen Pirhanas açtım. Bir de onu ekleyince elite'ler dahil neredeyse tüm düşmanlar durma noktasına geliyor. Gerisi kes, biç, parçala.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni patch ile Haunt bayağı güzel duruma geldi. Mana cost 200'den 50'ye düşerken, hasarı 6 sn. % 1465 damage'ten 12 sn. %4000 civarına çekilmiş.

Cold witch doctor için muazzam bir buff oldu bu. Spirit Barrage (Phantasm) + Piranhas (Frozen Pirhanhas) + Haunt (Resentful Spirits). Yanlarına da Locust Swarm. Pasif olarak da Creeping Death.

Sonra yürüyüp geçtiğin yere, bir daha arkanı dönüp bakmazsın bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana coldlu leoric kolyesi düşünce 2 tane cold itemla cold rerolledim. Baya güzelmiş lan şaka maka. Pirana haunt barrage takılıyoruz

Ayrıca dün uykusuzlukla trifek midir nedir ondan olmayan legendarye bi ton reroll kastım. Gitti shardlar, sanırım firepet yolundan döndüğüm için zunimasa beni cezalandırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...