Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

wd için, zunimassa, jade ve blackthorne setlerini karışık kullanıyorum da,

kafalığı ne yapsam diye düşünüp durdum dünden beri.

zunimassa kafalık alıp son bonusu da kullanarak fetish army yi stabil mi yapmak doğru,

yoksa başka leg bi kafalık var, pet dmg larını %98 arttıran. onu alıp dogların ve büyük abinin dmg ı da arttırmak ve fetish i yine cd ile kullanmak mı mantıklı?

(bu arada 15 fetish çıkaran passive i de kullanıyorum. gerçi o zuni bonusuna dahil değil)
Sosyal ağlarda paylaş

jade + 2x unity + %10 damage rollandıktan sonra ramaladnilenmiş furnace

dün partyde biri resource reduction rolladı one useless stat permanently diye furnacei direk salvageledi, o halde WDler :p

bir de riftin densitysi ve layoutu için 50-60 kere deniyorlar, bizim guildden bir eleman geçenlerde deneye deneye en sonunda 39 yaptıydı

tldr version; bossa yakın conduit fishliyorlar, forumlarda 80 tane QQ thread var
Sosyal ağlarda paylaş

valla beni dün biri boostladı. Adam rift guardian haricindekilere tek atıyo elite falan.

sunkeeper kurbağa mojo. cdr lü falan. benim dh gearım kat kat iyi adam bildiğin bi patlıyo elit falan kalmıyo. Alışırsan en iyi t6 solo buildi jade diyo. 1500 saat played var tabi. Griftte de 28. mi neymiş 627 paragon bi herif.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 5 saat falan oynadık. Bi kez öldü o da çiçek patladı adamın üzerine bayagı güldük hatta.

adam 4-5 adımda bir haunt spamlıyor packlerde pirhana atıp spirit walkla girip soul harvest atıyo. Zaten genel spirit walkla gezdiği için ve pasifte de cheath death olduğu için çok da glass değil aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...