Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

armory varsa yorum yapayım.

abi denemek için skorn aldım bi tane 100m'e yüksek life stealli oldu gibi. çok daha zor ölüyorum şuan, skorn damageimi arttırmadı da azaltmadı da üstelik.

75k hp var
buffsız dps 170k

şuan çok rahat run atıyorum, elitelerde 20 saniye süren totemli buffı acıyorum 10 saniyede falan ölüyorlar iyi oldu gibi.ü

yalnız knockbackli ve fearlı eliteler hayattan bezdiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:

MP10 için min kaç dmg gerekiyor? bende 150 K var mp5-6 da zar zor kesiyor mp6 elitlerde sabaha kadar sürüyor gibi geliyor 190 K dmg ile mp10 kaç saat sürüyor?

saat falan sürmüyor her classın dps ve damage mekaniği farklı.

paper dps'in çok bi önemi yok. benim 250k unbuffed barbarımdan daha hızlı ilerliyor şu an doktorum. buildini iyi ayarlaman gerek. Mesela 1.09 attack speed üzerine çıkınca (skorn+wh belt) mana problemi yaşıyosun. veya belirli crit damage altında kalırsan firebats ile yeterli kill alamıyosun, alamayınca pasif grave injustice düzgün çalışmıyor. spirit walk un cd u gelmiyor vs derken ehp düşüyor. hepsi birbiri ile bağlantılı şeyler.

150k dps aslında doktor için kötü bi dps değil. soul harvest var 650 int geliyor direkt. mass confuision var %20 fazla damage. Gruesome feast var zaten en önemli bufflardan bi tanesi. tabi onun için min 13 civarında bi pick up radius olması gerek. o bile olmayınca gearda efektif dpsin az olduğunun farkına varıyosun.

zaten az çok balance kurduğun vakit locus swarmla çektiğin her büyük pack için big bad voodoo kullanabiliyosun, cd u geliyo yani. barbarların perma wotb gibi. o yüzden full bufflı hayvan gibi stackleri 450-500k dps ile öldürüyosun ki firebats channel max halde 4 milyon falan vuruyo ortalama. arada da locus swarm yenileyerek deli gibi Life steal alıyosun, ölmüyosun.

@myshkin

firebatse alışmak zor biraz. ben de çok hareketli moblarda falan ya da fear atan knockback falan moblarda arada kendimi etrafımda hiçbişey yokken elleri kolları sallıyo buluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

daha hızlı level atlamak isteyenlere,

partideki arkadaşlarınız festeringde 3 pack low health getirirken siz cyrpts arıyosunuz. bulursanız girip motherlara locus atıp level2 ye geçip tp liyosunuz. 4 stack yapıp siz tp den level2 ye geri dönüp bütün party size atlıyor. Sonra da questi yapıp 5 stack olup, level1 e girip temizliyosunuz. forumlarda yazılıyo da bilmeyen vardır belki diye şetttim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Pek sevmiyorum pek wd ama girdim baktım sırf senin için he ;)
Hain kostok build
Şöyle ki 150k felan base dps ile torment 4 eritti resmen 4x zunimasadan sınırsız mana 3% life steal 900 life on hit var
aslında solodayken woodo yerine locust , hex vs alınablir chiken yapan çok komik milyon milyon critliyo :D
Uzakdan eritiyorsun yanına gelemiyorlar grave injustice yüzünden sürekli zombiwallın cd resetleniyor dolayısı ile paso tauntlanıyorlar.

bide scoundrel kullandığınız bütün charlarda pus spitter xbow alın 40-50k felan ticklio artık 50% şansla attığı acid blob
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...