Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ben de aynen wizardın itemları geçirdim wd'ye öyle oynuyorum. normalde witchdoctorlar adam gibi kendi setleriyle oynadıgı için elemental dmgları daha düşük oluyor, full fire seti giyince elit dps'de wdlerde EU #5 world #9 oldum. yalnız cidden çok boş bir build bir tek gargantuan hayvan gibi vuruyor, onun için cdr kasıp sürekli onu ayakta tutmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

firebomb kullanıyorum bi de zombie charger'ın firelı rune'unu kullanıyorum.

tek target için çok iyi, elitleri bossları yok ediyorum da genel olarak farm için çok sıkıntı bir build hiç mantıklı ve verimli değil fire witch doctor. swarm falan kullansan yine zaman alıyor düz mobların ölmesi falan. zaten adam akıllı oynayanlar da genelde fire kullanmıyor.

eğer arkadaşlarınla oynuyorsan eğlenceli ama, skilleri falan güzel. ben bir kaç gün daha oynayıp wizardıma geri döneceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

rain dance yerine slam dance daha iyi olur. bir de varsa tasker & theo daha iyi bir tercih.

Law said:

Hiç elemantal dmg in yok yani gerek yok mu wd de ?, birde fetishler fiziksel hasar veriyor değil mi ? Ondan bracerda %20 fiizksel hasar bonusu var.

Şu haline solo t kaç yapabiliyorsun.

fetishler physical.

zunimassa set bonusunu aldıktan sonra kalan itemlar çok kötü değilse t5 yapılabilir. soj, starmetal kukri falan varsa ver elini t6.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle söyliyim biraz arttırdım skill dmg imi çünkü sıkıldım herşeyi fetish armynin kesmesinden kendim t5 yapıyorum sorun olmuyor big bad vodoo slam dance açınca zaten 20m falan vuruyo fetishler şimdi fetish army den biraz kısıp amuletede skill dmg ayarlayıp zombi charger yüklenip physical pile on gidicem ama şu var rhen ho flayer ınız var full fetish army dmg ve physical dmg kasarsanız addling toads la da kesemiceniz yer yok
Sosyal ağlarda paylaş

pierce the veil pasifi olmadan sokağa çıkma. bracerdaki physical'ın sana pek bir hayrı yok. bir de kendine en kral gemleri takmışsın bir de tempların yüzüklere bak :P

acid cloud tek başına çok mana yiyor. hem o, hem spirit barrage hem de pirana bu değirmenin suyu nereden geliyor? sdf. Ben olsam spirit baraj yerine haunt alırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

ileride acid cloud üzerinden oynamak istiyorsan poison damage abanıp ondan çok daha fazla vurabilirsin. şu an senin gear tam bir yol ayrımında gibi. önümüzdeki 1-2 drop optimal buildi beyan edecek. şu an mesela mimic var orada, onla en iyi sinerji hangi abilitylerle olur ona bakmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Olum WD literally akıyor lan permanent %30 movement speedle, nerdesiniz?

Bir de patch notesa da yazmışlar petler elemental %leri tam almıyordu şimdi düzelttik diye, üstüne bir de zaten dogları 2,5 misli bufflayınca şimdi abuk sabuk vuruyorlar.

Crusader bahane wd şahane sdsfdfs.

http://i.hizliresim.com/zRJNR4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...