Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Aluriel said:

asıl sezon oynamamak çok saçma. haftada 1-2 gün sadece yarım saat girip çıkıyorum diyorsan bilemem tabi ama max 1 hafta sürüyordu son sezonda açtığın yeni karakterin gr45+ yapmaya başlaması.

1 gunun sonunda, tum esyalari dizip GR50+ atmaya baslamistim :).
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Valla seven sided la iki monk lvl60 -70 kasabiliyorsun. üç monk biri healsa, grift falan nafile. tadından yenmiyor.

Sıkıntıdan giriyim ya season açıyım dedim. tüm h.sonu oynadım ark lar sağolsun seti fln dizdik. şimdi kübün itemleri de dizdimmi oh.

Ama kiminle oynadığın da çok önemliymiş eğlenmek için onu atlamamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

3 monk 1 barbar gidiyoruz, ben tank yapıp mobları skille pulluyorum öbür 2 monk resmen havaya uçuruyor, boom booom BOOOOOM sesleri altında yaratıklar etrafa saçılıyor. Single target biraz sıkıntılı, grift boss u ortada yaratık kalmayınca biraz geç ölüyor ama bayağı zevkli setup.

Tanklarken sürekli mantra spamlediğim için 1 shot yemezlerse ölmüyorlar, sanırım gruba toughness ın bir kısmı aktarılıyor, benim yanımda gezince hepsinin toughnessda abarıyor. Hala ölünce patlayan moblar ve mallet lordlar 1 shotlayabiliyor. Onun içinde açtığınız circle ın içinde durmaları lazım (%55 dmg reduction).
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
valla ben monku beğendim. bizim clana baktım full monk takılıyorlar, açtım bir tane. sunwuko set ile takılıyorum şimdilik bakalım. tabii durduğunda sweeping wind stack veren belt ve sw ye 6 stack ekleyen fist weapon ile bir anlam ifade ediyor sunwuko 6 set bonusu. daha çömezim ama tabii, silahlar ancient fln değil, ramaladni lenmiş değiller dolayısıyla t7 t8 fn yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte ben öyle takılmaktan çok sıkıldım, dmg verdiğimi göreyim istiyorum manyak gibi lksajdsaklj

ama yapılabilir, biraz daha toughness arttırmam lazım sanırım. zira arkadaşlarla grift 61 yapınca ağzım burnm dagılıo :|

(gerçi grift 61 t kaç onu bilmiyorum herhalde t10 dan yüksek)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...