Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
xephirian sahibiyseniz electrified gördüğünüzde içine koşup heallatıyorsunuz bir de kendinizi.

zaten cdr yüzde 75 civarına çıkarsa perma epiphany ve serenity kullanılabildiği için de ölme şansınız gerçekten disconnect'e bakıyor ancak.

zaten mantık tank olması. hem 120 milyon toughness hem de dmg verebilecek bir karakter yaratamazsınız tabii ki.

ama yanınızda üç yüksek dps dh mage falan olduğunda, inner sanctuary gibi skillerle riftler 10 dakikada bitmeye başlıyor. 32 grift tamamladık zaten bu arada. 34 deneyip ölmeyi düşünüyoruz da henüz yemedi. hardcore çünkü gidecek karakter heh.
Sosyal ağlarda paylaş

cdr %75 nasıl cekiceksin onu merak ettim bende :).

http://eu.battle.net/d3/en/profile/RobotNinja-21451/hero/47533151

31 rahat 32 zorluyor ama bitiyor 33+ riftin duruma bakıyor smite gem'i 35+ yaparsam 32 de rahat olur heralde. xephirian da kolay düşüyomuş gibi bahsetmişsiniz :D.

monk ölümsüz o ayrı yalnız :D
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak böyle çıkardım :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/higuita-2240/hero/48731492

sheet olarak 52.3 olduğuna bakmayın 20 de set bonuslarından geliyor ve 72.3 oluyor. ringimi de kökleyip elimden kalkanı bıraktığımda yüzde 76'yı geçmiş oluyorum.

grift yapacak kendine güvenen insan bulmak zor yalnız. unity takıyor ve taktırıyorum insanlara ama yine de ölmekten korkarak yüksek griftlere girmek istemiyor çoğu.

ben dmg yemiyorum çünkü. zaten moratorium gem sayesinde yediğim dmg 6 saniyeye yayılıyor, bu süreçte serenity kesin olarak basılmış olduğundan gelen bütün dmg absorbe ediliyor.

sonuç olarak evet monk ölümsüz gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

haa bende 500+ damage 70'e yakın cdr sanmıstım öyle cıkar tabi :)

yok abi öyle bi şey olabilir mi :)

zdps diye geçiyor işte bu build. mantık tüm aggroyu üzerine alarak unity ile diğer hero'ların aldığı hasarı da üzerine almak falan filan. 35 grift bitirdim bugün. ama açıkcası hardcore'da yüksek grift'e girmek insanları bayağı korkutuyor çünkü hiçbir şey olmasa bile bir anda bnet disconnect edebiliyor insanı.

bu yüzden ölümsüzüm demek istemiyorum genellikle. bir disconnecte bakar 30+ grift'lerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Beyler Reaper of Souls'ta daha yeni ikinci karakterimi açtım, Monk oynuyorum. 70 level oldu. Setler, buildler; kısacası her şey değişmiş. Sudan çıkmış balığa döndüm. Önerilerinizi dinliyorum. Torment 1 bile yapamıyorum şuan. Master'da oynarsam da Legendary düşmüyormuş vs. vs. Clan falan mı bulayım ne yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...