Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

az biraz malzeme kastır sonra ashera-bot eldiven,captain crimson -kemer pantalon,aughild -chest bileklik (yada kafalık),born-silah shoulder
hepsine vit dex mümkünse res ve % hp al gemlerini diamond tak cdleri döndürerek yarım milyar civarı toughness yaparsın.ki itemler ortalama bile rollasa 36-37~ grift bi kere ölmeden tanklarsın grp dps yettiği suretçe.
Built
Sosyal ağlarda paylaş

Tişikkirlir.

Kadala beni sevmiyor ama sanırım, önceki Crusader'dan kalan 4xx Blood Shard vardı, Monk'u 70 yaptıktan sonra hepsini Chest Armor'a bastım, sadece bi tane Legendary düştü sdf.

Neyse, şimdilik Toughness uçuracak bir build yapıp public riftlere girmek en iyisi gibi duruyor.

Diablofans da iyiymiş bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka değil yahu :)
30~m profil 140-150m civarı oyun içi cdleri cevirmeye başlayınca 400-500 milyon toughness oluyor ki build cdrlı olduğundan boşta kalmadan döndürülebiliyor maxa yakın rollamış gear sağlam yüzük kolye vs ile 1.5milyar toughness rahatça yapılır.
Monk cheat class ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sosyal ağlarda paylaş

CDR buildi epiphany falan basınca o kadar görüyorsun sheette.

her ne kadar o yazılan daha ideal bir build olsa da elinizde justice lantern + stormshield varsa onlarla da epey bir tanklanıyor. üzerine proc gemlerden DPS katkın da oluyor. denediğimde sadece electrify'a ölüyordum onu da nerflediler zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ultra gereksiz bir şey perma serenity karakterde bu kadar toughness. tamamen çöplüğe dönüşüyorsun ve doğal olarak da grift 40 ve üzerinde çok zorlanıyorsun. artı olarak ne inner sanctuary kullanıyor ne de strongarm bracer var üzerinde. ben tanklarken dmg bonus veremeyeceksem o oyunda olmamın da bir alemi yok açıkcası bu adamın karakteri yerine horrify wd bile daha çok iş yapar.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/higuita-2240/hero/48731492

bu benim ilk günden beri kullandığım tank monk'um. hala dmg artırma yoluna gidiyorum ki 50m toughness'ım falan var yani ve cdr gogok gem ile 83'e çıktığı için perma oalrak serenity ile geziyorum. gogok olmasa bile 0.3 saniye falan bir boşluk oluyor zaten.

bu yüzden faydalı olmak istiyorsanız, bu adamın anlattığı saçmalığı değil de benim yaptığım karaktere benzer bir şey yapmak daha mantıklı. daha iyi craft item'lerle dmg'ı da 500k üzerine çekip en azından yanıma çektiğim moblara ilk anda hasar verebilmeyi hedefliyorum.

bir de yani xephirian falan takmış ki acayip saçma. zaten dmg yeme şansın yok hiçbi şekilde fps lag falan olmadığında.

son olarak da asheara set'ten bahsetmek lazım. üç parça kullanıp companion'lara cooldown reduction itemleri dizdiğinizde hem sürekli yanınıza geliyorlar hem de durmadan skill yağdırıyorlar. full artı full faydayım partiye yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar güzel konuşmuş dedim. Saygı duydum.

Sonra tüm karakterlerin hardcore olduğunu gördüm. Bir daha saygı duydum.

Onu bunu bilmem de permaserenity şuan oyundaki en broken şey olabilir. Grubun geri kalanı DPS eşiğini arttırdıkça yapılabilcek grift'in sınırı yok. Ha ben de permaserenity için uğraşıyorum, orası ayrı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

vidyo tarihine bakarsanız o build yama öncesi makeshift monk tank içindi. xephirian da o yüzden malum electrify nerflenmemişti. hatta aynı tarihe denk gelen mesajın var electrify konusunda önceki sayfada :)

doğru doğru farkındayım o mesajın da işte patch geldi zaten nerf yedi electrify. yemese bile sadece riskti yani perma serenity için, fps lag olmadığı sürece serenity kaçırmak imkansız gibi. zaten pull monk olduğunu düşünürsen, aynı anda 4-5 hatta daha fazla moba vurduğun için gogok anında kökleniyor. bu kadar cdr bile yapmadan oynanabilir, daha fazla dmg sahibi olunabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
totemic said:

monk

gençler şununla t4'den yukarısını yapamıyorum. t6 için ne lazım, neyi yanlış yapmışım/yapıyorum?

herşey yanlış. zaten set bonusları almadan t6 falan yapmak zor yani. blizz herşeyi onlara odakladı. herkes aynı setleri düşürüp oynuyor. bütün build'ler birbirine benzioyr.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...