Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Warcraft : Mists of Pandaria Kapalı Beta Videolu incelemesi

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Kaynak = http://www.oyunhabercisi.com/2012/04/09/world-of-warcraft-mits-of-pandaria-ilk-videolu-inceleme/

Tüm dünyanın en fazla oynan MMORPG oyunu World of Warcraft’ın yeni geliştirme paketi olan Mits of Pandaria oyununu sizler için inceledik.

Bu inceleme videomuzda yeni gelen bağımsız Irk Pandarian’ların 1 level’den 10′a gelene kadar yaşayacağı maceraları yeni adaları,görevleri,yetenekleri ve taraf seçme olaylarının nasıl olduğuna şahitlik edeceğiz.

Daha sonra ise oyunun yeni özelliklerini ve gelişmelerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Videoyu izleye bilmek için aşağıdaki linke tıklayın iyi seyirler ;

Sosyal ağlarda paylaş

yoo, videoyu hazırlayan kim bilmiorum ama seslendiren "Hakeren" ghaza guild master'dı ve izmit'te bi internet cafe işletiyodu en son, bide oyunhabercisi.com'u kurdu yanlıs hatırlamıyosam. 2 gün beni misafir etmişlerdi sağolsunlar

/Onecast saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

yoo, videoyu hazırlayan kim bilmiorum ama seslendiren "Hakeren" ghaza guild master'dı ve izmit'te bi internet cafe işletiyodu en son, bide oyunhabercisi.com'u kurdu yanlıs hatırlamıyosam. 2 gün beni misafir etmişlerdi sağolsunlar

/Onecast saygılar

heee hisar tayfası i$te. bir ara ben de oynamı$tım hanifi abilerle beraber. guildden ayrılırken dahi kendilerinden izin almı$tım hep de gözümde saygı duyulası iyi niyetli adamlar oldular. özellikle yolcu. sahiden insan bazen diyor nerde o yolculu raidler.

yalnız bi kere besmele çekmi$ti boss'a dalarken. çok gülmü$tüm. heal falan atmayı kestim gülerken yakla$ık ilk 1 dakika zor toparladım kendimi raide geri döndüm.

neyse konuyu dağıtmayayım.

güzelmi$ beklediğim gibi. ortam $ahane insanın hiç çıkası gelmez ki. yalnız kezan gibi sadece ilk 10 levelda takılacağın bir yer yapmazlar in$allah. her zaman gidip orada balık filan tutma $ansımız olur.

benim hala beta invite'ım gelmediği için blizzarda çok sağlam küfürler hazırlamı$ bulunmaktayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

0ne said:

/Onecast saygılar

heee hisar tayfası i$te. bir ara ben de oynamı$tım hanifi abilerle beraber. guildden ayrılırken dahi kendilerinden izin almı$tım hep de gözümde saygı duyulası iyi niyetli adamlar oldular. özellikle yolcu. sahiden insan bazen diyor nerde o yolculu raidler.

yalnız bi kere besmele çekmi$ti boss'a dalarken. çok gülmü$tüm. heal falan atmayı kestim gülerken yakla$ık ilk 1 dakika zor toparladım kendimi raide geri döndüm.

neyse konuyu dağıtmayayım.

güzelmi$ beklediğim gibi. ortam $ahane insanın hiç çıkası gelmez ki. yalnız kezan gibi sadece ilk 10 levelda takılacağın bir yer yapmazlar in$allah. her zaman gidip orada balık filan tutma $ansımız olur.

benim hala beta invite'ım gelmediği için blizzarda çok sağlam küfürler hazırlamı$ bulunmaktayım.

merak etme cok bısı kacırmıs degılsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...