Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR 1.2 Patch

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Blizzard oyununda storyline var derseniz ederim tabi lafımı.

Ama sizin laf ettiginiz adamlar

Baldurs Gate, NWN ve KOTOR gibi oyunların çıkmasında önemli rolü olan adamlar.

Dragon Age ve Mass Effecti saymıyorum onlar daha cok EA oyunlar bioware den çok.

Warrior, Inquisitor, Bounty Hunter ve Agent lvlladım 50 için tüm epire class questlerini yapma fırsatım oldu. Hala derim agent kadar iyisi yok. Twist istiyorsan illa agent dene derim.

Forumda birçok hater var ne zamandır girmiyorsun bilmiyorum ama bizde haterlardan bir o kadar zamandır girmiyoruz. Sonuçta bir MMO bu eksikleri hala var birton ama WoW la kıyaslıyorsanız illa benim fikrima göre alarında dünyalar kadar fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha Bioware oyunu olmayan oyunları "bu adamların oyunları" diye sayıp gerçekten Bioware oyunlarına gelince "onları EA yaptı" demek nasıl bir kafadır? tamam oyunu seviyorsunuz anladım cidden de böyle devekuşu kafasıyla devam etmeyin vallaha yazık.

http://static.fjcdn.com/comments/nigga+you+just+went+full+gusta+_e0bec582fef5bd1ae78178c72beb3b61.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bkz. KOTOR II > KOTOR
bkz. NWN 2 > NWN

ve şuanda kaç kişi var acaba black isle tayfasından bioware içinde?

neyse daha mesaj atmıcam buraya takılın

ha ayrıca da eskiden üstünde bioware yazan harika oyunlar oynamış olmamız şuanda swtor'u otomatikman güzelleştirmiyor. oyunu oynarken of adamlar bg2de ne güzel story yazmıştı yaa diyerek mi quest yapıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

bkz. KOTOR II > KOTOR
bkz. NWN 2 > NWN

ve şuanda kaç kişi var acaba black isle tayfasından bioware içinde?

neyse daha mesaj atmıcam buraya takılın

ha ayrıca da eskiden üstünde bioware yazan harika oyunlar oynamış olmamız şuanda swtor'u otomatikman güzelleştirmiyor. oyunu oynarken of adamlar bg2de ne güzel story yazmıştı yaa diyerek mi quest yapıyorsun?

Sevgili muhalefet;

Beğenmiyorsan zaten para verip oynamıyorsundur, oynamıyorsan oyunu aktif olarak halen oynayanların yazıştığı bölümde de mesajlarına çok ihtiyaç yok demektir, gerçekten gına geldi "hater"lardan. Başka forumlarda post kasın kabak tadı verdiniz, 1.2 patch'i ile ilgili tartışma alanında biz başka şeyler tartışmak istiyoruz. Sen "Garbage'a" vs. yaz hala çok taşlamak istiyorsan. Ya da daha iyisini yapabileceğini düşünüyorsan bir oyun falan programla biz de seni/sizi eleştirelim, kuru eleştiri yapma, ne de olsa bir emek var ortada.

Şimdiden anlayışın için teşekkür ederim.

Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

daha cevap atamıcam vallaha size çünkü bu oyunu seven adamlarla zaten mantıklı konuşmaya girilmesi imkansız.

Yahu cevabı kendin veriyorsun, oyunu sevenler var diyorsun. Bu kadar itin götüne soktuğun kadar kötü bir oyun olsaydı niye sevelim zaten? Ama yaptığın eleştiriler trollemeye kaçıyor ve baydı artık. Bir ara versen?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben konuya döneyim; fakat önceden şunu belirteyim: CE pre-order aldığım oyunu level 15'de bıraktım, çıkıp LÖVÖL ÖLLÖ OLDON MO DO KONOŞOYON demeyin, olamadım, sebebi ise Q6700XT quad core, 16GB ram - 2gb 560i ekran kartlı bilgisayarımda 0.1 FPS alıyordum, düşük yüksek kalite farketmeksizin. Customer supporta attığım 15 tane ticketın sadece 2 tanesine 2 ay sonra cevap geldi ki, ben çoktan oyunu bırakıp WoW'a dönmüştüm.
Müşterisini bu kadar umursamayan sahtekar bir firma isterse en baba MMO'yu yapsın güvenip oynamam.

Patch 1.2 ye de şöyle bir baktım;

Birçok yenilik guild bank, companion pet, item görünüşü değiştirme vb. WoW'dan clonelanmış gereksiz detaylar. Birkaç güzellik haricinde çok köklü bir değişiklik, yeni haritalar, yeni zonelar vb. getirmiyor. Ha zaten getirse de oynamam o ayrı konu. Oyunun grafik motoru renderingi bozuk, sorunlu, arızalı, yani oyunun temeli çürük. Güvenip zamanımı harcayacağım birşey değil, bakarsın 2 ay sonra bırakıp kaçarlar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kevinromeo said:

Pirvan said:

Birkaç güzellik haricinde çok köklü bir değişiklik, yeni haritalar, yeni zonelar vb. getirmiyor.

Yeni classta gelmemiş, olmaz ki ama :)

Yeni warzone, yeni operation, yeni flashpoint, yeni daily zone gelmiş. Yeni operation ciddi progress istiyor. Story mode nightmare gibi birşey olmuş. Daha ne bekleniyor bir patchten? Texture'lar açılmış. Genel FPS sorunları düzeltildi. Inventory'i açınca yaşanan FPS dropları vs. Şuanki salgın dynamic eventi de çok başarılı. Tüm game enviromentı ona göre değiştirmişler. 1.3'te cross server warzone ile rated warzone gelicek. 1.2'den çok fixlenmiş eski detaylar konuşuluyor. Adamlar bırakıp kaçacak falan bunlar komik şeyler. Duruma göre bazı serverlara merge de gelebilirmiş..

@Kaede KOTOR'un güzel bir konusu yok mu? ಠ_ಠ
Sosyal ağlarda paylaş

nuwanda said:

hamsilipilav said:

bkz. KOTOR II > KOTOR

donemiyorum konuya burda kaldim

haklısın tek büyüktür biraz az olmuş

Xenus said:
@Kaede KOTOR'un güzel bir konusu yok mu? ಠ_ಠ

Kaede said:
daha doğrusu güzel konu demiyelimde babby's first rpg kıvamında ortalama bir shared world romanı kalitesindeler
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız war'daki deserter debuff olayının acil gelmesi lazım yoksa bu oyun pvp için oynanmaz. kaybetmenin k'si kendini belli edince millet zart diye çıkıyor, yerlerine gelenler de direkt çıkıyor. ya ezerek kazanılıyor ya ezerek kaybediliyor.

2008'de düzgün yapılan şeylerin 2012'de yapılamaması ciddi beceriksizlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yalnız war'daki deserter debuff olayının acil gelmesi lazım yoksa bu oyun pvp için oynanmaz. kaybetmenin k'si kendini belli edince millet zart diye çıkıyor, yerlerine gelenler de direkt çıkıyor. ya ezerek kazanılıyor ya ezerek kaybediliyor.

2008'de düzgün yapılan şeylerin 2012'de yapılamaması ciddi beceriksizlik.

Rated warzone'lara zaten deserter debuff gelicekti. Sanırım 15-30 dk tekrar register olamıyordun çıkarsan ama son anda vazgeçtiler.. Cross server queue ile gelicek. Öyle bi sistemde fresh 50'de rateda girerdi war herosuda çok saçmaydı kesinlikle bi 60 valor rank prerequiste koymaları lazım. Normal warzonelara neden eklemediler bilemiyorum. Ama büyük ihtimal queue timeların aşırı uzamasından korktular.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...