Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWTOR 1.2 Patch

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Fleet lerde ki uğultu kötü, ben bile ambiance kapattım komple.

PVP sistemi çok güzel, 4 medal alıp yatma olayı kalktı. Mesela oyunu kaybettin ve 3 medal bile alamadın. Hiç birşey almadan cıkıyorsun wz den. Ha niye iye çünkü biton afk gezen yarım yamalak saga sola saldıran 1 tane bile gear almadan girenlere en azından gear kasması yada işini adam akıllı yapması için sebep.

8-10 medal alman gerekiyor kaybetsende yeterince commendation alabilmek için.

Ranked gelseydi keşke ama yarım yamalak gelecegine düzeltsinler öyle gelsin beklemeye degsin.

Explosive conflict zor, normal mode için 2 saat deneyebildik raid günlerimiz yüzünden nightmare mode geldiginde hemen bitmesini beklemiyorum. Story mode dan rakata itemlar düşüyor. buglı Soa hardmode/nightmare fightıyla ugraşmaz kimse artık sanırım ama bu yüzden.

GTN cok kullanışlı şu anda olması gerektigi gibi. Armormech, Armstech, Syntweaving olan 3 karakterim var slicing de 2 char da. Son 1 haftadır augmentler ve augment slot lu itemlarla iyi para kazandım.

Legacy özellikleri iyi hoş ama bayagı pahalı ve guild taxation sistemi olmadıgından dolayı guild bank slotları açmak zaman alıcak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet guild taxing eksik cidden, gbank için 3-4 kişi para verdi, diğerleri böyle öküzün trene baktığı gibi baktı.

voidstar'da aynı faction'ın birbirlerine karşı oynaması GERİZEKALICA olmuş. basbayağı aptalca böyle. hala da açılış konuşması yapıyor jedi master imp'leri geciktirin diye. tam bir aptallık.
Sosyal ağlarda paylaş

An itibariyle Red Eclipse'te population durumu:

Republic Fleet: 180

Tatooine: 210!

Tatooine'e yeni daily questler eklenmiş. Rakghoul hikayesi buradan başlıyor, hastalığa yakalanıyorsunuz ve aşılanmazsanız 15 dakika içinde ölüyorsunuz. Ölürken çevrenizde başka oyuncular varsa bu sefer onlara bulaşmış oluyor. :) Fleet'te pek çok oyuncunun gözlerinden ışıklar çıkıyordu bu akşam. :)

İşin güzel tarafı görevleri yaptığınız alan open world pvp ve görevleri yaparken fantastik pvp karşılaşmalarına maruz kalıyorsunuz. Çok eğlendim. Ve bu event olayına tam puan veriyorum. Helal olsun Bioware.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

voidstar'da aynı faction'ın birbirlerine karşı oynaması GERİZEKALICA olmuş. basbayağı aptalca böyle. hala da açılış konuşması yapıyor jedi master imp'leri geciktirin diye. tam bir aptallık.

off evet bu çok rezalet ya. bi bakayım dedim patchden sonra ne olmuş durum diye. void star geldi. karşıda empire direk, e ulan biz de empire ne oluyor dedim bi anda. hani insan ufak bi hikaye koyar, eften püften birşey anlatır. rezalet. Civil War da aynı şekilde mi yoksa ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bizim serverda Wz kazanma oranı Rep %80 Emp %20 gibi bişi. Bizim için çok iyi oldu bu sistem zira adamlar o kadar çok kazandıkları için full set hepsi, biz anca kaybede kaybede puan alabiliyoruz. Emp-Emp olunca hiç olmazsa daha adil gidiyor oyun. Cross server Wz'ler çıkana kadar başka çare yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

komik olan adamın dediği değil cata questline'ının swtor class questlerinin hepsinden güzel olması gibi acı ve saçma sapan bir gerçekliğin olması komik olan

http://api.ning.com/files/ATax0GwOTn13yWDwxuHBfU6kmgtMR2oYIcD2vkhHej5aQaf9zWXo01RcVeEEubQJLa2sZTgi3RxwtjO-5waTB*1UHmKkvpNp/facepalm_4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

komik olan adamın dediği değil cata questline'ının swtor class questlerinin hepsinden güzel olması gibi acı ve saçma sapan bir gerçekliğin olması komik olan

Yok di mi hiç ingilizce yok di mi ?
Hadi söyle duysunlar çekinme.
O yüzden armut gibi spacespam yaptın hatta level50 karakterin bile yok di mi ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kevinromeo said:

hamsilipilav said:

O yüzden armut gibi spacespam yaptın hatta level50 karakterin bile yok di mi ? :)

Ahahahahahahahahahahaha
Cok lezzetli gozyaslarin.

Ingilizcem var, tek yabanci dilim de degil, bir filoloji asigi olarak once seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim.

Su hicbiyere sigdiramadigin questlerden hangisi guzel bi soylesene biz de bilelim? Sidequestleri zaten direk gec hepsi cop. Phasing 0. Hikayeye bag 0. Begenmedigimiz on kopek kulagi kes getir questleri bile bunlardan guzel ki cok farklarida yok zaten.

Class questleri ise bu oyunu sadece oynamaya yetecek bir sebep degil. Zaten yarisi vasat. Diger yarisida orta derecede. Oyle super mukemmel bir hikayeleri, twistleri falan yok hepsi tahmin edilebilir ve ucuz sekilde baglanmis “hikayeler“. Ha senin edebiyat olarak okudugun seyler, sinema diye izledigin seyler kalite olarak dusukse ve beklentilerin yuksek degilse begenebilirsin o ayri bir konu.

Devrimsel olay dedikleri seslendimelerin de kalitesi ortada. Vasat. Obez sith lordlara deginmek bile istemiyorum.

Aylardir bu bolume girmiyordum surekli aglayan hayir hayirrr oyunumuz superrr hayirrrrr diyen biodronelar yuzunden, hala buradalarmis meh
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Kevinromeo said:

hamsilipilav said:

Ahahahahahahahahahahaha
Cok lezzetli gozyaslarin.

Ingilizcem var, tek yabanci dilim de degil, bir filoloji asigi olarak once seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim.

Su hicbiyere sigdiramadigin questlerden hangisi guzel bi soylesene biz de bilelim? Sidequestleri zaten direk gec hepsi cop. Phasing 0. Hikayeye bag 0. Begenmedigimiz on kopek kulagi kes getir questleri bile bunlardan guzel ki cok farklarida yok zaten.

Class questleri ise bu oyunu sadece oynamaya yetecek bir sebep degil. Zaten yarisi vasat. Diger yarisida orta derecede. Oyle super mukemmel bir hikayeleri, twistleri falan yok hepsi tahmin edilebilir ve ucuz sekilde baglanmis “hikayeler“. Ha senin edebiyat olarak okudugun seyler, sinema diye izledigin seyler kalite olarak dusukse ve beklentilerin yuksek degilse begenebilirsin o ayri bir konu.

Aylardir bu bolume girmiyordum surekli aglayan hayir hayirrr oyunumuz superrr hayirrrrr diyen biodronelar yuzunden, hala buradalarmis meh

Ters yazdın, haterlar yüzünden girilmiyor aslında foruma. :)
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Kevinromeo said:

hamsilipilav said:

Hmm hala level kaç charın olduğunu yazmamışşsın.
Bu arada kendi adıma bu oyuna hiç süper demedim hatta daha yeni başladım Beta'da fail ve SWG tadında olmadığı için; laf olsun diye :)
Ama absurd konuşanlara laf etmek hoş oluyor :)
Geçen SWTOR-official forumunda bi salak vardı 8 tane level 20 charı varmış :) ona dönmesin de sohbet ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...