Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tsk uçakları şırnak uludere'de kaçakçılık yapan konvoyu vurdu.

Hao

Öne çıkan mesajlar

TSK baş sağlığı dilemiş..

Teşekkürler TSK. Ölenleri geri getirmese de, 16-18 yaşında, hava bombardımanı ile canını veren, paramparça cesetleri akrabaları tarafından toplanan onlarca gencin arkasından gebersinler terörist hepsi zaten diyen, her Kürt'ü terörist zanneden, kaçakçılığın cezasını ölüm olarak gören çok akıllı çok milliyetçi arkadaşların sesini kesmeye yarar belki, iyiden iyiye iğrenmeye başladım çünkü. Biz zaten bölünmüşüz çoktan da haberimiz yok. İşin kötüsü bölücüler bizi bölmeyi beceremedi ama batıdaki bölücüler yarım kalan işi tamamlamakta çok başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

bir bölünme var.lakin senin dediğine şu şekilde katılmıyorum.sen hani millyetçiler her kürtü terorist sanıyor vesaire diyorsun iyi hoşta

işlerin bu hale gelmesi gayet normal değil midir ?

yani ortada kendini devamlı ötekileştiren bir kürt halkı var.cogunlugu öyle en azından

yaşadıkları heryerde esnafından ögretmenine rahatsız eden bir örgüt var.ortada devamlı şehit edilen askerler var.

şimdi cıkıpta orda ne oldugu belirsiz 32 kişi öldü diye insanlık dersi içeren mesajlar mı atmamız lazımdı.yada üzülmemiz

ayrıca sayfa başındaki resim yeterli değil midir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sizin bu çok bilmiş tavırlarınızdan harbi sıkıldım ya, en humanist en ılımlı en saygılı insanlar sizsiniz anasını satayım. Sizden başka herkes ırkçı sizden başka herkes gerizekalı zaten. PKK bayrağına sarılı cesetleri görmem yetti benim için, eğer oradaki KÜRTLERİN hiç biri PKKlı değilse neden bir kişi de yahu kardeşim indirsenize şu bayrakları aponun fotosunu falan demiyor? Ben de doğuda yaşadım tam 13 yıl ama benim bulunduğum ilde tanıdığım hiçbir kürt böyle gerizekalıca şeyler yapmıyorlardı. Devletinin ve birçok ülkenin terörist grup olarak adlandırdığı PKK HPG ve birçok kolunu destekleyenlerden olmaları onların ölmesinden dolayı içimi hiç ama hiç acıtmadı. Ilımlı ve humanist görünmektense gerçekleri, olan olayları konuşurum daha iyi. En azından vicdanım böyle rahat ediyor..
Sosyal ağlarda paylaş

tabutun içindekiler kalkıp pkk bayrağına sarmıyor cenazeyi. mevzu olur olmaz bdp lideri köye gitti, bizim bir tane bakanımız bir tane hükümet yetkilisi gitti mi oraya?

bdp adamlarla eşşek gibi ilgilenirken, pkk yandaşları cenazeyi doldururken siz burdan adamlara bir sövmediğiniz kaldı. sonra neden böyle yapıyorlar.

az bile yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah hiç güleceğim yoktu terör sempatizanı olacam diye nasıl saldıracağını şaşırdınız siz. Madem o kadar rahatsızsın git arkadaşım doğuya yardımda bulun biz oturduğumuz yerde devlete vergi vererek zaten yardımda bulunuyoruz. Yeri geliyor askere gidecen diyorlar gidiyoruz. Çalışıyoruz daha ne yapacaz acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Tsk nın açıklaması pkk kampının olduğu, sivil yerleşimin olmadığı bi yerden geçtikleri.

Şimdi "masum vatandaşları öldürdük" diye yalandan humanist olmadan önce bir düşünmek lazım.

1: Bu adamlar masum köylü değil.
2: Geçtikleri yer pkk kampı üzeri.

Sınır ihlali her türlü suçken üstüne bir de kaçakcılık, üstüne bir de pkk şüphesi, üstüne bir de tsk nın operasyon zamanı sen ordan geçersen haketmişsindir kardeşim. İstersen süten çıkmış ak kaşık ol. O taraflarda Jandarma olan varsa zaten o kaçakçıların ne mal olduklarını gayet iyi bilir. Sen pkk kampının olduğu yerden elini kolunu sallayarak geçiyorsan orda bir sorarlar adama sen ne ayaksın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

o herifler sizden daha az terörist. siz oturduğunuz yerden çok daha fazla hizmet ediyorsunuz ülkenin bölünmesine haberiniz yok.
her neyse.

ustam sen ne içtin böle. bizden az teröristler pkk bölgesinde pkk ya haraç vermeden falan kaçakçılık pardon sınır ticareti falan yapıyorlar herhalde. ben değil onlar ülkeyi bölmeye çalışıyor aponun resmi ve tabutların üzerindeki paçavralar her şeyi ortaya koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tsk sempatizanıda değilim pkk sempatizanıda ikisi de benim görüşüme yakın örgütler değil ben ölen çocuklara kana susamış bir tavırla azının suyu aka aka "teröristlerdi gebersin itler" yakıştırmalarınızı şaşkınlıkla izliyorum aslında bir tarihçi olarak hitler gibi musolini gibi adamların başa nasıl geldiğini nasıl bir zihinin onları desteklediğini daha net görmemi sağlıyorsunuz teşekkürler bu bakımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

nerdeyse bütün yazılanları okudum. Şunu derim pkk yada başka bişi diil eğer benim gibi haftanın 6 günü, 13 saat çalışıp karşılığında asgari ücret almayı yemiyosa bi tarafları(köpek gibi boşa çalışmak diyoruz.) KANUN DIŞI işte çalışırsan ve TERÖR kamplarına yakın bölgede yaparsan bu işi sonuçlarına katlanırsın. Hiç bi kanun dışı iş risksiz değildir (NOKTA). Ha oh olsun demiyorum ama saçma sapan suça teşvik konuşmalarınazada gülüp geçiyorum o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...