Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crafting Genel Başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Red said:

da ne olarak degiştiriyim.fazla kasmamıştım ztn

artifice - treasure hunting - archaelogy. slicing ile de süper para kasılıyor.

lockbox almaya göndert sürekli, bir arkadaşım geçen gün 140k yaptı sadece lockbox'a göndererek. hem mission'ın parası da çıkıyor sürekli, çok para harcamadan crew skill kasmış oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki crafting sistemi eve'nin skill sistemini andırıyor. onda listeye bırakırdık, birkaç gün uzak kalınca kendi kendine skilleri kasardı.

bundaki sistemde bilgisayardan uzak olmak (3 dakika süre veriyor mesela, sonra tekrar komut vermen gerekiyor) mümkün olmasa da, bizzat senin uğraşman gerekmiyor companionu yollayarak.

ancak bana pek karlı gibi gelmedi bu sistem. her bir gathering 300-500 papele maloluyor. 10-20 skill kasayım derken bir bakmışım tüm param bitmiş.

değer mi gerçekten bu crafting skillerini kasmaya?

bazı düşen itemları ah'den satmak istedim ama gitmiyor.
e bu durumda crafting yapıp satalım desek onlar da gitmeyecek.

işime yarayan itemları craft edecek seviyeye de gelemedim bir türlü. ben 20 olmuşum, craft ettiğim eşya halen 9-12 felan.
şehirlerde oturup grind mi yapıcaz illa hammade toplamak için?
Sosyal ağlarda paylaş

biochem ile harcadığım parayı çıkartıyorum valla. topluca medpackler vs stimler yada direk resource koyuyorum biraz da fiyat kırıyorum (ayakları alışsın sonra döşicem fiyatları) iyi satıyor birde kendime hiç medpack vs almıyorum oradan da karım olduğunu düşünürseniz iyi yani zarar ettirmiyor en azından
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an tamamen atıyorum, hiç bir kaynağı yok ama içgüdülerime göre şöyle olmalı;
1. Eğer gather edilebilir bir malzeme ise zor oluşan ve endar spawn olan resource kaynağı gerektiriyordur.
2. Eğer Mission malzemesi ise bazı NPC'lerin görev bazlı crit'leme bonusları var. Yüksek seviye görevlerde crit'ler ise, o zaman o item'ı getiriyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...