Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crafting Genel Başlığı

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Abi 8 sayfa olmuş aramadım ama Jedi Guardian için hangi skillleri önerirsiniz? Betada archaeology, artice ve treasure hunting gitmiştim ama açıkçası faydadan çok zararı dokundu, bi sürü para gitti falan.
Companion olarak tabi şu an T7-01 var ama ilerde padawan alırım belki (alınabiliyosa).
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer skilllerin hiç bi farkı yok, eğer craft yapıcaksan para gidiyor illaki. Sadece slicingin para getirisi var, o da hiç bi crafta doğrudan katkı sağlamıyor sadece para kutusu ve random recepie buluyorsun. Jedi için şu daha iyidir diye bişey yok oyunda, endgame görmediğimiz için bilmiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

sadece kendi yaptıklarını reverse engineer yapabiliyosun

şansına yeşil bir itemse mavisini, maviyse epic versiyonunu keşfedebiliyosun

tresurehuntinden gelen eşyaların bir kısmını patlatabiliyorum ama neden hepsini değil

Kojiroh said:

Abi 8 sayfa olmuş aramadım ama Jedi Guardian için hangi skillleri önerirsiniz? Betada archaeology, artice ve treasure hunting gitmiştim ama açıkçası faydadan çok zararı dokundu, bi sürü para gitti falan.
Companion olarak tabi şu an T7-01 var ama ilerde padawan alırım belki (alınabiliyosa).

tresure hunthingde saat te 3,5k para yapıyorum gelen her eşyayı satıyorum. her renk item buluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Oynama tarzına göre seç.
Solo takılıcam, healer olmayacak diyorsan, biochem iyi gider.

Ben artifice takımını aldım (archeo, treasure) ve saber parçalarını kendim yapıyorum, iyi de oluyor.
Benzer durum synthweaving için geçerli ve üstünü başını kendin yapabilirsin.

Cybertech alıp, jedi knight için grenade kasabilirsin (range eksikliğini kapamak için)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...