Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Commando / Mercenary Genel Başlığı

interperez

Öne çıkan mesajlar

zipzip said:

kimse mi oynamıyor merc?

25 kadar oynadım.Pvede tutana aşk olsun tarzı gidiyorsun, story güzel çok iyi değil ama başarılı.

Low level pvpde range tutup akıllı oynayacaksın çünkü gerekli skiller gelmiyor özellikle jet ile geri atmak,jet punch (talent treeden 2 puan verip onlada geri atıyorsun) ve slow bu daha gelmemişti bunları alamadan oynanmaz pvpde herhangi bir baskı kuramıyorsun.Heat single lazım ileride gibi duruyor bakalım erken birşey demek için.

Varsa sorun yaz öyle genelleme yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Commando ile gecen hafta surata dipcik modunda rezil bir sekilde oynadiktan sonra, bu son 2 gundur respecleyip dogru duzgun bir sekilde healer oynadim. tam olarak bir sey diyemiyorum bg bracketi sacma sapan oldugu icin hele son gun karsida lvl 30 adam da vardi lvl 10 adamda vardi, endgame'de butun talent ve skilller varken rakipte ne olur bilmiyorum ama low level'da dosta guven, dusmana korku asiliyor class, cok kral support
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere heavy armor ve healingleri sebebiyle dps ağacında bile rahat rahat ön cephede range bir sınıf oalrak oynayabilirsiniz..

Resmen pusher..tabii lvl 25 ten önce healarım demeniz zor.

kolto missile ile aoe instant healla takım pvp de coşar ve coşturursunuz.Bunun yanında yapacağınız dps de hatrı sayılır bir şekilde olacaktır.

buraların imba paladinidir BH-merc
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Valla ben class'ın clone'u BH oynadım ve Mercenary seçtim. Belki 1vs1 DPS'te seni geçecek olanlar olabilir ama BH mob gruplarında ve add'lerde parıldıyor.
Black Talon'da yanımda 3 Sith ile girdim, default ilerlemizi ben sana söyleyeyim.
- 4 tane mob çıkar, Sith force jump ile aralarına atlar. Daha kimseye vuramadan veya bir kez vurmuşken Death from Above ile 4 mob'u da öldürürüm.
- İkinci 4'lü mob çıkar, Sith force jump ile aralarına atlar. Daha kimseye vuramadan veya bir kez vurmuşken Blaster Sweep ile hepsini öldürürüm.

Tüm Flashpoint bu şekilde devam etti. Dmg verme şansları sadece yüksek hp'li adamlarda ve boss'larda oldu.

Dolayısıyla oynamadığım için Powertech'in tarzını bilmiyorum ama Mercenary (yani trooper'da Commando) alan DPS'i konusunda şu an uzman gözüküyor. Ve ayrıca çok eğlenceli bir class. Önerim Trooper'a bir şans ver, beğenmezsen başka bir sınıfa geçersin. Oyunda level almak acayip kolay, kısa zamanda insanları yakalarsın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sith assasin ve bh oynayan olduysa 2 si arasında bir kıyaslama yapabilecek olan varmı?hangisi daha zevklidir class questi daha iyi kötü gibi dps darkları önemli değil nasısa balance çekerler öyle yada böyle.Birde powertech te dps gidersek bana çok close combat olucakmış hissi yarattı böylemi hakketen yoksa 10 a kadarki gibi uzaktan takılabiliyomuyuz ondada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Şöyle bir Healer build tasarladım kafamda. Hayatta kalmaktan çok maksimum iyileştirmeye kasıyor, Heavy Armor giydiği için dayanıklılık skill'leri yerine iyileştirme kapasitesini arttıran skill'lere öncelik verdim.

Commando Healer Build

Not: Hiç bir build incelemeden seçtim, o yüzden şunun aynısı, bunun aynısı demezseniz sevinirim. Elbette başkaları da aynı şeyleri düşünmüştür, sonuçta soğuk fizyon formülü değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...