Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Commando / Mercenary Genel Başlığı

interperez

Öne çıkan mesajlar

Ne yazık ki değiştiremiyorsun şu an için. Yol yakınsa ve cidden eğlenmiyorsan yeni karakter yapmanı öneririm.
Vanguard'dan aslında nefis Tank oluyor ama tank sevmiyorsan tabii Melee DPS deneyeceksin, o da Jedi'lar dururken Vanguard ile Melee DPS garip kaçıyor.
Vanguard kesinlikle ranged DPS değil abi, onu istiyorsan Commando olacaktın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Valla bencede saçma ama bütün tree tracer missile, heatseeking missle üzerine oldugu için her buff ı tracer için alıyorsun.

Rotation da tracer, tracer, tracer, heatseeking, rail , unload felan oluyor.

En tepedeki skillere ulaşmadan ise 20 den sonra felan tracer spam ı yetiyor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun bir süre sith assassin tank olarak oynadıktan sonra dün 2. karakterimi Legions of Lettow da açtım Commando , Allahım ne güzel bir karakterdir bu ya bayıldım resmen :) bilmiyorum belkide close combattan sıkıldıgım için hoşuma gitmiştir :) Full Healer olarak gideceğim , oynayan arkadaşlar varsa nasıl Commando nun healları iyimi ? Flashpointlerde rahat yer buluyordur sanırım ? güzelde bir Guildde buldunmu tamamdır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Guild'in Commando Healer'ıyım. Gayet memnunum. DPS hali de, Healer hali de acayip eğlenceli. Neredeyse tüm arkadaşlarım jedi açtı, bir tek ben trooper açtım.
Healing ederken güzel ama cidden sağlam ekipman gerekiyor. Çünkü hayatta kalman Heavy Armor'a bağlı o yüzden sağlam şeyler giy mutlaka. Heal miktarın çok fazla ekipmana bağlı çünkü zaten deli gibi yüksek rakamlar heal etmiyorsun, o yüzden ne kadar arttırsan kar şeklinde. Alacrity çok önemli çünkü heal skillerin casting time'ı çok uzun.
Benim aşkım ama hala DPS Bounty Hunter :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet her class için item çok önemlidir. Ama bazıları için ölümcüldür, bazıları için de olsa ne güzel olur.

Örnek vermek gerekirse grupta DPS Sentinel'in itemları kötüdür. En fazla olacak şey 15 dk'da keseceğiniz boss'u yarım saatte kesersin. Ama healer'ın item'ları kötü ise boss'un DPS'ini outheal edemezsin, tank ölür, olaylar gelişir.

Aynı zamanda en önemli 2 heal skill'inin eğer üzerinizde item yoksa 431-605 (1.5 sec casting), 667-850 (2 sec casting) heal ettiğini ve eşdeğer tank'ın 10 000 hp'si olduğu düşünülürse, 2 saniyede bir bastığınız heal'lerin tankınızı iyileştirmediğini görür, şaşkınlığınızı gizleyemezsiniz.

Özellikle burada kastedilen item bağımlılığı item'ı güncel tutma gerekliliğidir. Gunsmith DPS karakterimin item'larını 7-8 lvl'da bir elden geçirme ihtiyacı duyarken, Commando Healer'ıma 4 seviyede bir güncelleme yapmazsam sıkıntı hissediyorum.

Kastedilen burada budur, lütfen seviyeyi koruyalım. Arkadaşın sorusuna yorum olarak katacağın faydalı bir şey varsa, eminim senin düşünceni de dinlemek ister, yoksa gereksiz troll'eme yapmayalım,
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

commando gunnery / merc arsenal git
grav round/tracer missile ile oynuyorsun %90
barda başka skill koymana bile gerek yok pvpde dahil
1 1 1 1 1 2 3

2- high impact bolt / rail shot
3- demolition round / heetseeker missile

hatta 2 ve 3 opsiyonel direk tek tuş oynanan bir class

ama interrupt edilince kuş gibi kalan mercler paha biçilemez ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...