Jump to content

Kalten

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.309
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Kalten hakkında

 • Rütbe
  Kalten

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Kalten

  WoW Classic Ana Konu

  Ben wtfast satın almıştım 3 günlük o arada düzelmiş zaten
 2. Kalten

  WoW Classic Ana Konu

  Ücretsiz VPN var mı ya bu problem bitene kadar kullanabileceğimiz? Superonline kullanıyorum ve giremiyorum oyuna bende.
 3. Kalten

  Mali Müşavirlik Sınavı

  Mali müşavirlik yapabiliyor işte başka ne işe yarasın ki mali müşavirlik sertfikası. Ruhsatını alıp sonrasında ister bir şirkette bağımlı yada serbest mali müşavirlik yapabilir. Bağımsız denetçilik de zorlayabilir isterse ama onunda 3 sene stajı ve sonrasında sınav süreci var. Mali müşavir ve yeminli mali müşavirler yapabiliyorlar gerekli belgeleri aldıktan sonra bağımsız denetçilik. Ama tabi bunların hepsi aşırı derecede sorumluluk yüklüyor yapan kişiye. Eğer tecrübesi yoksa mevzuata ve uygulanışına hakim değilse kolay kolay altından kalkabileceği şeyler değiller.
 4. Kalten

  Mali Müşavirlik Sınavı

  Teşekkür ederim. Umarım verir. Bi de mümkünse yeni sınav komisyonuna akıl fikir versin. Allah bilir hangi sarıklı cübbeli cemaat mensubu saygıdeğer üstadları sınav komisyonuna atadılar merak ediyorum. Adamlar muhasebe denetimi sınavında kalite kontrol standartını sordular. Mesleki bilgi ile daha alakasız bir mevzuat konusu olamaz heralde. Bütün denetim prosedürlerini filan yok sayıp 3 soruluk sınavda kalite kontrol standartlarını sormak gerçekten müthiş bir başarı. Sınavı geçtim gerçi çok büyük ihtimalle 70+ bir not gelecek ama yani yeni komisyonun iki sınavdır yaptığı ters köşeler resmen tiksindiriyor. Tabi ki zor bir sınav olacak ama zaten binlerce kanun hükmü tanım vs içeren bir sınavda bu kadar manasız detay soruların insanların emeğini hiçe sayması çok sinir bozucu. Adamlar resmen sen finansal muhasebe maliyet muhasebesi finansal tabloların analizi konusunda yeterlisin fakat zaten ayrı bir sınavı ve süreci olan denetim işinin kalite kontrol mevzuatını ezberlememişsin ozaman yapamazsın bu işi diyorlar. Neyse çok isyan ettim gibi oldu. Sınava giren herkese Allah sabır versin.
 5. Kalten

  Mali Müşavirlik Sınavı

  Var mı bu hafta sonu sınavlara giren acaba? Bu işi yapacağım dediğim güne lanet ettirecekler zorla. İzmir in sıcağında yaklaşık 9 saatlik sınav maratonu nedir ama ya. Gir çık kafe de otur notlara göz gezdir tekrar gir çık. Fenalık geldi. Maliyet muhasebesi Finansal muhasebe meslek hukuku ve finansal tabloların analizi derslerini verdim geriye hep gereksiz mevzuat dersleri ve nasıl kaldığımı anlayamadığım Vergi kaldı. Çok sıcak çok
 6. Kalten

  Albion Online #2

  Referral linkine tıklayınca Albion'un ana sayfasına atıyor nasıl yapacağımı çözemeyip steamden başladım oyuna. Eğer hala bi şekilde ekleniyorsa ekleyeyim bi faydası oluyorsa
 7. Kalten

  İzmir'de kısa süreli kiralık ev

  Airbnb ye bakıyorum şimdi hiç aklıma gelmemişti. teşekkür edeirm.
 8. Kız arkadaşım ailesi ile birlikte İzmir'e taşınmak durumunda kaldı. Ayda bir kaç gün İzmir'e gittiğimde rahat edebilmek adına böyle bir ev kiralamak istiyorum fakat internette olan ilanlara güvenemedim. Malum genelde bu tarz yerler pis olabiliyor. İzmir çok bildiğim bir yer değil. Var mıdır daha önce İzmir'de böyle bir yer kiralayıp memnun kalan? Otelde de kalabilirim tabi ki ama ev olmasını tercih ediyorum daha rahat olabilmek adına. Muhtemelen ayda iki sefer gidip 2 şer yada 3er günlüğüne yada duruma göre belki 1 günlüğüne kiralayacağım. Varsa daha önce böyle bir tecrübesi olan birileri yardımcı olursa sevinirim.
 9. Kız arkadaşım ailesi ile birlikte İzmir'e taşınmak durumunda kaldı. Ayda bir kaç gün İzmir'e gittiğimde rahat edebilmek adına böyle bir ev kiralamak istiyorum fakat internette olan ilanlara güvenemedim. Malum genelde bu tarz yerler pis olabiliyor. İzmir çok bildiğim bir yer değil. Var mıdır daha önce İzmir'de böyle bir yer kiralayıp memnun kalan? Otelde de kalabilirim tabi ki ama ev olmasını tercih ediyorum daha rahat olabilmek adına. Muhtemelen ayda iki sefer gidip 2 şer yada 3er günlüğüne yada duruma göre belki 1 günlüğüne kiralayacağım. Varsa daha önce böyle bir tecrübesi olan birileri yardımcı olursa sevinirim.
 10. Kalten

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Abi sen çocuk sahibi olma en iyisi. Allah korusun BJK'li olmaz yada ne bileyim futbolla ilgilenmez filan öldürürsün heralde sen çocuğu.
 11. Kalten

  Oynamaya devam eden?

  Desolationda benim karakter. Batlamyus.7481
 12. Kalten

  Oynamaya devam eden?

  Ben oynuyorum hala. Bende 1 ay önce filan indirdim tekrar. Huzur gw de ya resmen. Herşeyi aynı anda yapmaya çalışıp sıkılmıştım daha önce. Şimdi aynı hatayı yapmamaya çalışıyorum. Yavaş yavaş yeni mapleri tamamlayıp, arada fractal pvp vs takılıp zaman öldürüyorum. İlaç gibi geldi
 13. Bakıyorum şimdi hepsine tek tek. Teşekkür ederim.
 14. Anadolu yakasında masaların çok içiçe olmadığı, muhabbetti engelleyecek seviyede yüksek sesle müzik çalmayan, kızla gideceğim için mümkün olduğu kadar nezih ama bir 70 lik içip üç dört çeşit meze istedik diye 1000 lira hesap istemeyecek bir mekan arıyorum. Var mı tavsiye verebilecek kimse. Bildiğim hiç bir yer yok. Yardım pls
 15. Kalten

  Subnautica

  Hiç bilmiyorum ben tek base ile bitirdim oyunu. Denemedim saldırıyorlar mı diye ama muhtemelen saldırırlar diye düşünüyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...