Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Commando / Mercenary Genel Başlığı

interperez

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
eliminator taniki bedavaya high impect attırıyor set bonusu + grav round crit chance veriyor. Combat tech Arsenal set'i yanılmıyorsam.Ama 4 set Eliminator + 1 parça combat tech alınabilir aim'i daha fazla vermesinden ötürü.Geri kalanlardada mümkün olduğu kadar crit+surge eğer şeçme şansın varsa
Sosyal ağlarda paylaş

Adam tek tuşla 8 medal alıyor. Hala OP değil diyorsunuz, ben Sith Warrior ile oynarken şekilden şekile giriyorum. 2 skill barıda aktif olarak kullanıyorum nerdeyse.. Skillimi vurmak için dot ticklerini bekliyorum, aoe smashimi vurmak için oyuncuları hizaya almaya çalışıyorum vs vs. Huttball da tepelere çıkıp, tracer spamlamayı babamda yapar. Operative trendi mercenarye kaydı bu aralar...
Sosyal ağlarda paylaş

o dediklerinde olsa zaten herkes karakterini bırakıp commando açar
şuanki haliyle bile abartı bir class pvp açısından
1 1 1 2 3 1 1 1 1 1 1 1 bu kadar
op değil deme los yoksa veya 1.4sn interrupt kaçırırsan
bm merc/commandoya karşı gg ama surge nerfi ile belki bir nebze rahatlarız resmen %90 dayıyorlar surge üstüne op set bonusları ile tek tuş spam modda 4k-5k yardırıyorlar %10exp ratinge, sen yok dot yok bilmemne uğraşırken adam trollface 6 gcd de seni yatırıyor
Sosyal ağlarda paylaş

aptal hutball dizaynı yuzunden op geliyo millete commando. yukarı cıkıcak herkezi indirecekte bu pvp deil yanlız. yani dengeler ona göre kurulmamalı en azından. Arena tarzı bişey olsa commando/merc bildiğin wowdaki hunter olurcak ki zaten o tarz 2v2 / 3v3 olan biyer olsa gunnery oynayamaz commandolar mecbur assault oynucaklar asıl pvp spec i o.
Sosyal ağlarda paylaş

Guadlar 5-10k arası dmg vuruyor,sageler habire hinder atıyor,sinler combatta hide ye giriyor,merc-comondo imba oluyor.
Merc kasıyorum,hareket halinde kullanabilecek olduğum düzgün combo yok.Bildiğin durarak skill spamlıyorum.Hareketli melee lere karşın pekte fazla şansım olmuyor.Gerçi daha lvl 20 yim.Ama durduğm yerden pasa skill spamlayacaksam bırakında yüksek vurayım.
Sosyal ağlarda paylaş

alkansas said:

Guadlar 5-10k arası dmg vuruyor,sageler habire hinder atıyor,sinler combatta hide ye giriyor,merc-comondo imba oluyor.
Merc kasıyorum,hareket halinde kullanabilecek olduğum düzgün combo yok.Bildiğin durarak skill spamlıyorum.Hareketli melee lere karşın pekte fazla şansım olmuyor.Gerçi daha lvl 20 yim.Ama durduğm yerden pasa skill spamlayacaksam bırakında yüksek vurayım.

daha skillerini almamışsın talent tree yok son skill yok lvl20 pvp anlatıyorsun

3 tane direk instant yardıran skilli var
ana skilli 1.4sn cast

ne sagei stun vs diyosun ki
ben 2.6/3sn channel ana skillimle 1 grav round kadar dmg yapamıyorum bm sette
1.4sn grav/tracer
1.4sn grav/tracer
1.4sn grav/tracer
5x vortex/tracer oluyor
instant railshot/high impact
instant demo/truth

gg gitti 10-12k hp
sagede bu sürede 12k dmg veren varsa gelsin beni aydınlatsın
Sosyal ağlarda paylaş

alkansas said:

dostum bountyle melee class kesemiyorsan sorun sende bence birde 40 ol o zaman gel şu çok vuruyo şu vurmuyo de
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi arkadaşlar merc,sadece 1 skill üzerine yoğunlaşmış vaziyette.O über dps de anladığım kadarı ile ondan geliyor.İnterupt yedinmi geçmiş olsun.Anlamadığınız nokta bu.Kite yaparken karşıya atılacak -hareket halinde- iyi dps li skilli ilerki lvlerde geliyorsa,bana göre kökünü kaldırsınlar.
Melee class kesemiyorum demedim,eğer class 50 lvlde bu haliyle tricille misille(ismi galiba buydu)spamlayacaksa ve buda güçlü nerf yerse,classın albenisi olmaz dedim.Burst healerlığı ne durumda bilemiyorum.Yada hybridde -healer,dps- çok fazla güçleniyorsa onada lafım yok.

Kendimi tekrar ederek bitireyim:
Eğer class 50 lvlde de tricille misille sayesinde dps yapabilir duruma geliyor ise,yiyecek olduğu yüksek nerf class gözden düşürüp,oynanmama sebebi olur.Yok abi aksiyonu yok classın.
Sosyal ağlarda paylaş

bizde onu diyoruz zaten class hem tek skill üstüne kurulu, hemde set bonus vs ile abartı dmg yapıyor farklı birşey söylemiyoruz, 2 tanede instant skill var onlarda bu tracer/grav bağımlı dmg arttıran buff aldıkları için.
yani interruptta bir yere kadar grav interrupt etsen full auto geçiyorum o channel süresi bitince tekrar grav spam yapabiliyorum,
şu an ana karakterim sage yeni commando karakterim bitti aralarında dağlar kadar fark var direk easymod commando ve bariz güçlü.
yani bir guardian/sentinel/sage oynayan adam yok debuff yok buff rage bilmemne dot derken pve/pvp, commando direk trollface 1 1 1 2 3
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

bizde onu diyoruz zaten class hem tek skill üstüne kurulu, hemde set bonus vs ile abartı dmg yapıyor farklı birşey söylemiyoruz, 2 tanede instant skill var onlarda bu tracer/grav bağımlı dmg arttıran buff aldıkları için.
yani interruptta bir yere kadar grav interrupt etsen full auto geçiyorum o channel süresi bitince tekrar grav spam yapabiliyorum,
şu an ana karakterim sage yeni commando karakterim bitti aralarında dağlar kadar fark var direk easymod commando ve bariz güçlü.
yani bir guardian/sentinel/sage oynayan adam yok debuff yok buff rage bilmemne dot derken pve/pvp, commando direk trollface 1 1 1 2 3

Tamam işte aynı şeyi söylüyoruzda,farklı yere çıkıyoruz.Class tek skill üzerine yoğunlaştığı için,dpsni sağlayan tek şeyde o.
Onada yüksek düzeyde nerf gelirse classda birşey kalmıyor.Ha muhakkak nerf gelicektirde,çok fazla olmaz umarım.Yoksa bu hali ile op olmasada,diğer sınıflara göre abartılı.
Bu arada,range class zaten 1,2,3... tekrar ederek atak yapıcak.Yani ne yapsın,havada salto atmasını filan mı bekliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

yukarda yazdım rotasyonunu ikisi instant + ana skill 1.4sn cast diyorum sen hala, e range 1 2 3 oynucak napsın diyorsun bi lvl50 ol diğer classlar hakkında biraz bilgi sahibi olunca anlarsın dediğimizi
kimler salto atıyor rangeden

Ben anlıyorum sizi,siz anlamıyorsunuz.
Bak şimdi sana bir örnek vereyim:
Warhammer Online-Shadow warior:
Warhammerda Sw okcudur.Bildiğiniz range dps.Lakin warhammerda sw öyle bir dizayn edilmiştirki,3 tane stance mevcuttur.
Bunlar;Hareket halinde iken yay kullanabilme,hareketsiz yüksek dps ve kılıç kullanabilme.Bak 3 tane yöntemi var bu classın.Adam demişki,dps istiyorsan birinden,yok teke tek istiyorsan öbüründen.

Aşağıdaki videoda,adamın kullandığı 3 skill var.Bunların biri dediğin gibi instant ama yaklaşık 15 sn cooldown mevcut.Bak mesela o biraz absürb dmg çıkartıyor, ama 15 sn ne demek ya.Conanda olsaydı 15 sn nedirki derdim.Ama burda pvp çok hızlı işliyor.
Diğer atışlarının hepsi tracer üzerine yoğunlaşmış vaziyette.
Benim demek istediğim de tam bu.Yok arkadaş,adamın bunlar dışında kullanabilecek olduğu bir featı,başka bir varyasyonu yok.
Girdiğim minilerin çoğunda warior tayfası dps de 1.lik çekiyor.

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=nFLFnowSahQ

Neyse fazla uzatmayayım.50 lvl olmuşsun,daha iyi görebiliyorsundur bazı şeyleri.
Nerf erken gelsede,önümüzü görsek.Dps çok düşerse çekilecek kahır değil çünkü,sırtından füze fırlatmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
oyundaki en kötü 1vs1 sınıfı sanırım, melee'ye karşı bu kadar hiçbir şey yapamayan ranged sınıf ben bunca mmo ömrümde görmedim. knockback'ten geri zıplıyor herkes hemen, snare yok. zıplayamayan vanish atıyor. o da yetmezse dmg kısıtlamayan bubble açıyor. commandor'nun bütün cd'li ability'leri yetersiz ötesi. 25% dmg reduction lmao. adam %99 açmış orada. ölecek gibi olan ya vanish ya speed ya bubble. yanına gelirlerse zaten 3000-5000 vuruyor herşey, heavy armor'muş lawl. robe giyene öyle dmg vurulmuyor demoyla. grav round üzerine sınıf kurmuşlar, tree'de herşey onun üzerine zaten. onu da nerfliyorlar. eh ne diyelim.

ha kimse saldırmazsa güzel de o kadar cahil imp melee oyuncusu fazla yok maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...