Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(2011) Game of the Year

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

xunn, rte'nin konuyla alakası yok, "ama ben falancalara dediydim burdakileri kastetmedim" gibi bir lafın kıymeti yok. yazarken kimi kastettiğinizi net, anlaşılır şekilde yazın. ifadeyi tamamen yoruma açık yazıyorsanız kendi aldığınız bir risk. yapılan da bu olmuş.

hakaret de çok yoruma açık bir olay değil. sağlama olarak yakın arkadaşınız olmayan birinin yüzüne gerçek hayatta söylemekten çekineceğiniz şeyleri yazmayın. protip: leş, retard, bu kelimeler arasında.

Ben bırakıyorum bu uzadıkça IQ'um düşüyor, duvara kafa atmak gibi seninle tartışmak şu an.

Skyrim'in hitap ettiği kitle leş derse biri buradan foruma laf edilmediğini çıkarmak için roket mühendisi olmaya gerek yok.

Ama common sense skill'i lazım bariz, çok üzgünüm yani. Dedüksüyon yapamıyorsan editlemeden önce soracaksın, ne kaede ne ben gidip foruma değil, 4chan'ın skyrim tayfasını eleştirdik.

Leş eger sana hakaret geliyorsa bu durumda, ben buraya bi aggresion postu atayım hakaret ve negatif yorum arasındaki farkı ögren hem sen kurtul hem biz kurtulalım.

Diablo 3 topigi all over again.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sadece "hayır öyle değil"den ibaret mesajlar attığın için aynı şekilde cevap veriyorum. quest isimleri vererek oyuncunun yaptıklarının sonucu nasıl etkilediğini yazabilirim çok lazımsa. her quest değil ama her rpg'deki her quest de böyle değil, en el üstünde tuttukların dahil.

skyrim rpg, senin tanımına göre de, gerçek tanımına göre de. senin tanımın da tek başına genel geçer bir kural değil zaten.

bu verimsiz, anlamsız ve artık çok sıkıcı tartışmayı skyrim başlığında devam ettirebiliriz çok arzuluysan, burayı derail etmeyelim.

Madem öyle diyorsun, devam edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Ben bırakıyorum.

.....

tartışılacak birşey yok bölüm moduyla esasen, bize ne kural bilgisi öğretecek haliniz var ne de sağduyu. bizde ikisi de mevcut olduğu için bu görev verilmiş zaten. görevin uygulanışıyla ilgili şikayetiniz varsa yöneticilere iletirsiniz.

başlık konusuyla alakasız başka mesaj atmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de portal 2 diycem.

diğerlerinin hepsi kendi içinde yok grafiği daha iyi, yok gameplayi daha iyi, yok senaryosu daha iyi vs.. ama birbirinden iyi oyun olması için daha güzel ışık yansıması olması gerekmiyor.

portal oyun anlamında hakikaten daha üstün bi oyun. saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında en son hangi oyun çıkarsa o game of the year'lığı alır.
bf3 betası sırasında olsa bf3 alırdı, o çıkmadan önce deus ex oynanıyorken anket olsa deus ex hr alırdı, ondan önce portal 2'nin oynanıldığı sıralar portal 2 alırdı.
şimdi skyrim oynandığı için en çok oyu o olacaktır doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bone öyle dediğin gibi olsa skyrim'le aralarında 3-5 gün olan bf3 ile 9 ay önce çıkan portal 2 benzer oyu almazdı.

bf3'ü betadan beri oynuyoruz.

mesela 25'inde atıyorum diablo 3 çıksa bu sefer onu oynayacak insanlar, bir anket daha açsan "diablo 3 is the goty" çıkacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...