Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

Mouse olmaması dışında oyunun eksiği yok abi. GTA4 gibi gerçekçi olcaz diye kendilerini parçalamamışlar. Ters dönen arabaları falan düzeltebiliyoruz vs. Hikaye sürekli vasat pembe dizi hikayesi gibi sıkıcı değil. Heist planlama ve özellikle karakter değiştirme olayı endüstrinin çıtasını yeni zirvelere taşıyor zaten. Tonla aktivitede var. PC'ye çıksın dolarları fırlatıp alırım.

Biraz vakit varken başına oturuyorsun, akşam saat 1 oluyor. Mükemmel.

edit: Hele eve bisiklet turu yapıp geldikten sonra hisse işine girmek. Off..
Sosyal ağlarda paylaş

PSN Buddy ile bir arkadaş ile alacaktık ama iki sorum var.

1- Oyunların multisinde sorun olmuyor değil mi? Eskiden sorun olmazdı, birkaç yerde okudum multide sorun oluyor vs. diye de merak ettim.

2- Arkadaşın PS3'ü 20GB'liklerden, yüklerken x2 alan daha istiyormuş PSN'den galiba. min 36 gb gerek demişler bazı forumlar da. Böyle alanlar vardı burada doğru mudur?

Evet
Sosyal ağlarda paylaş

Gamepadle silah çatışması yapmayı pc oyuncusu olarak sevmiyorum evet. Fakat grafiklerde ağlamalık bir şey yok. Gayet temiz, her şey yerli yerinde. İki gündür oynarken FPS'den bir saniye bile şikayetim de olmadı. PC'ye daha iyi grafikli gelirse dlcleriyle orada da oynarız.

Daha çıkış tarihi, portu becerip beceremeyecekleri belli olmayan PC release için bu kadar iyi bir oyunu oynamamak kınanması gereken asıl şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen muhtemelen ps4/pc grafikleriyle şuanki pc3 grafiklerini karşılaştırdıkları 4-5 tane ressim gördüm hani photoshopluk falan birşey değildi kesinlikle (20 senelik oyuncuyum pc de konsolda çok kullandım) şuan ki hyple önceden çıkan trailerları bile karşılaştıramıyorsunuzdur belki gameplayinizle ama ps3 te gördüğüm kadarıyla grafikler çok içi açıcı değil.

He buarada yanlış anlamayın oyunun asıl güzelliği tabiki içeriği detayları ve oynanışıdırda böyle güzel bir oyunu bence daha iyi grafiklerle oynamak daha güzel bir deneyim olur. Yoksa bende san andreası 150hour+ gameplayle ps2 de oynadım zamanında çok ta zevk aldım ama o dönemde pc de oynayınca farkı anladım 2 kere daha pc de bitirmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

gençler Xaenin alamadı , 32gb yer varmış konsolda yetmiyor download ıcın 38gb yer ıstıyor, yani 30 dolara yine satılıktır. :)

bu arada cok fena bı açık var psn de, ben dun us accaunta baglı tum konsolları deactivate all yaptım, ama us accauntunu deactivate yapmıs olmama ragmen, gta5 ı kendi tr kullanıcımda oynamaya devam ettim.

bu sekılde sınırsız sayıda makıneye us accauntunu aktıf ettırıp oyunu download yaptırıp sonra deactivate ederek yine download hakkını sıfırlayabilirim.

mesala su an us accauntuna baglı consol sadece Xaenin var, ona download hakkı verdı, sımdı Xaenin us accauntunu deactivate yapacak, download hakkı yıne 2 ye cıkacak
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha yalnız resmen cok ciddi bir açık bu

Xaenin'e aynı hesapta bulanan nba 2k13 u indirmesini denedim, indirmesine izin vermıs, oysa ki nba2k13 u 2 kısı almıstık.

bu oyunu indir kur, sonra kendi accauntunda calıstır, sonra us hesabına gerı don ve deactıvate et..

bu sekılde ıstedıgın kadar makıneye ındırebilirsin oyunları, sadece ındıren kısı manuel olarak kurulum bıttıkten sonra deactıve etmesı lazım us hesabını.

bu arada dedıgım gibi download etmek isteyen varsa 30 dolara satılıktır, hatta 2 hak var :)
Sosyal ağlarda paylaş

fıfa ve nba2k14 alcam, yenı bir us hesabı acarak alcam,

yalnız bu sistemle 2 den fazla kişide alabiliriz oyunları :)

ilk iki kişi indircek oyunu, sonra kendi hesaplarından bir kere çalıştıracak, sonra us hesabına dönüp hesabı deactive edecek, sonra diğer iki kişi us hesabına gırecek onnlarda ındırecek .. bu sekılde ındır ındır dur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi alışmışız sağ elle nişan anında almaya, sağ analogla hedefin civarına götürüp sol elle nişan aldırıp, tekrar sağ analogla ufak ayar çekip, sağ elle ateş etmek falan çok uzun sürüyo. Zaten o ufak ayarı da yapamıyorum, başparmağım bileğim kadar hassas diil sdf

O değil de Kavinsky'nin radyosu yalan olmuş, Nightride FM diye bi kanal göremedim. Hani Rockstar adamın önceden açıklayışına kızıp iptal etmiş olabilir de, ben sanki bi DLC falan bi şey çıkar da onda gelir diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

trevor

tam uçak görevlerinin ilkini yaptım, uçağı tekrar aldım sonrasında... fakat hangardan çıkarken rudder yerine normal kolla çevirmeye çalışınca motorlardan biri hangara çarptı parçalandı, tek motorla havalanmadı uçak pistin sonundan aşağı uçtum asdfds

neyse sonra uçağı tekrar aldım, şehre uçtum direkman bakındım bakındım sonra sıkıldım atlama tuşuna bastım=)

abi önce kanada çıktı herif ordan atladı uçan uçakta. düşüşü ayrı bir komediydi zaten, tam düştüm wasted yazısı çıktı bir de araba durdu üstümde geberdim gülmekten hah

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...