Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dawn of War 3 (ooooyeeaahhhh)

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Abi şu gameplay videolarında oyunu gerizekalı gibi oynamıyorlar mı, ayar oluyorum gerçekten.

Hem üniterleri, skill'leri, oyun dinamiklerini gösterip hem de challenging bir oyun oynamak bu kadar zor olmasa gerek ya. Mal gibi "ünite bas, attack move'la gönder" yaptıklarında oyunu sevecekse de sevesi gelmiyor insanın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
İnsanlar neden sevmedi bu oyunu anlamadım. Starcraft'a benzediği için mi ? Yada grafikler moba tarzında olduğu için mi ? İlk oyunu ayrı tutuyorum combat mekanikleri güzeldi ama 2 çöptü bana göre. RTS oyunlarının temeli base kurma olmadan 3-5 adamla ufacık haritada ordan oraya köşe kapmaca, ikide bir retreat, şansa atılan sync kill' ler vs. Starcraft'a benzemesi her türlü daha iyi. RTS olarak daha başarılı bir oyun neticede.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
smartgun said:

İnsanlar neden sevmedi bu oyunu anlamadım. Starcraft'a benzediği için mi ? Yada grafikler moba tarzında olduğu için mi ? İlk oyunu ayrı tutuyorum combat mekanikleri güzeldi ama 2 çöptü bana göre. RTS oyunlarının temeli base kurma olmadan 3-5 adamla ufacık haritada ordan oraya köşe kapmaca, ikide bir retreat, şansa atılan sync kill' ler vs. Starcraft'a benzemesi her türlü daha iyi. RTS olarak daha başarılı bir oyun neticede.

kötü olduğu ıocın.

hantal pathfingind ve bugları dısında güzel oyudu 2. kendinede has bi oyundu.

bi acube baya

starcraft falanda deil baya yalan bişi gördüğümüz kadarıyla
Sosyal ağlarda paylaş

bugun baslıyo ayrıca key gelmeyen varsa; 18 gb, hasırt..

said:
Hey there,

We’re really sorry about your issue. We’ve made some changes to get around these technical problems.

You can now download the beta directly through Steam! http://store.steampowered.com/app/285190/

Look for this image.

http://i.imgur.com/KEugnRJ.jpg

Thanks for your patience and enjoy the Beta!

Relic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...