Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dawn of War 3 (ooooyeeaahhhh)

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

yok değilim aksine. dow2'nin ilk tech demoları inaılmazdı. aha dedim işte böel rtsde devrim olur sonra her acıklamalarında oyunu aptallaştırdılar aptallaştırdılar.

wh dünyasının ceşitliliği sayesinde daha cok feature daha cok cılgınlık eknelecekken oyuna coh'un daha azı olup cıktı oyun.

şimdi başka bir yol ziliyolar ama development prensipleri değişmedi adamların.
Sosyal ağlarda paylaş

homeworld'un yanında hepsi dumbed down. o da relic rts'si. umudumuz da homeworld 3 ün duyurulması ama şimdi şöyle bir şey var;

Dawn of war 2 dumbed down diyorsun ama blizzarddaki isimler bile sc2 için dawn of war 2'den etkilendiklerini söylediler. ki çok kolay nedeni dawn of war 2 ağir taktiksel öğeler getirdi rts piyasasına. ve rts'yi olabileceği en hızlı hallerden biri haline getirdi. bazı yazılımsal sorunlar yüzünden oyun potansiyelinin sonunu göremeden piyasadan çekilecek o kötü.

Dumbed down dediğimiz oyundaki detaylara inince hala sc 2 kadar detayi olması da insanı eğlendirmiyor değil tabi alşsjda
Sosyal ağlarda paylaş

HW3 olmasi cok dusuk bir ihtimal, cunku bir yerde Relic'den biri o yonde bir calismalari olmadigini soylemisti.

Ben COH2 olacagini dusunuyorum. Bunun en temel sebebi de COH Online'in iptal edilmesi. Beta asamasinin sonuna gelmis bir oyunun iptal edilmesi cok ilginc. Tam butun harcamalar bitmis, gelir elde edilecekken, bir oyunun iptal edilmesinin sebebi benzer konseptte yeni bir oyun yapmalari olabilir diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi alınma ama, taktiksel maktiksel yenı hiç bişey getirmedi dow2, scden bw dende sc2 dede daha yavas bir oyun. en hızlı falan yanından gecemez. sc2nın developmentı hakkında herseyı okumusumdur ben herhalde, dow2 den etkilendiklerine dair bişey hatırlamıyorum.

Coh içine girmesi zor ama girdinmi görüceğin tonla detayı olan bir oyundu. bunu tekrar yapmak yemedi dow2 de, sıfıra sıfır bir oyun yaptılar.

oyunun hızı coh'tanda dow'danda yavas. taktiksel olarak ikisindede zayıf. strateji yok zaten taktik var oda zayıf. korkunc bir tepki süresi var ünitelerin. oynaması zor micro wars dow 2.
Sosyal ağlarda paylaş

coh online'ın iptal edilmesinin sebebi, online ekibi daha oyunun tamamlayıp buglarını cözene kadar coh'a 2 expension cıkması 2 yenı ırk gelmesi.

icerigiyle grafikleriyle outdated bir oyun olmustu online, daha betasının bitmesine cok zaman varken.

zaten cok masraflı bi proje değildi, hiç cıkartmadıklar bi oyunu iptal etmiş değiller, zaten cıkmıs oyunu tekrar pakatleyip satıcaklardı server masrafı kardan cok olucak diiyp vazgectiler.
Sosyal ağlarda paylaş

cüce abi dawn of war 2 de ünite tepkisinin korkunç yavaş olması diye bir şey yok.

sc bw yi yıllarca oynadım sc 2'yi 250 den fazla oyun atmişimdir.

dawn of war 2'yi de 200 saatten fazla oynamişim kaç oyuna denk geliyor bilmiyorum.

şu bilgilerime dayanarak çok temel bir bilgi veriyorum,birisi squad based diğeri ünit tepki süreleri elbette aynı olamaz ama bu korkunç bir tepki yavaşliğina yol açmiyor. daha doğrusu sen bu lafi hep diyorsun ben hep yok diyorum. sanırım bu işin sonu yok.

nese homeworld company of heroes dawn of war bu isimleri yapan firma eminim yeni projesinde de yenilikçi işler yapacaklardır. aynı şeyi boyayip değiştirip koymak yerine. gerçi insanlar ikincisini seviyor o bariz.

ps tabi ki öyle önemsiz bir detay hakkında yalan söyliyecek değilim.şimdi baktim bulamadım bulunca linklerim. coh'a gelince ww 2 seviyorsan çok güzel tabi. homeworld olma ihtimali için ise şöyle bir olay var

said:
Recently it has been confirmed that THQ have aquired the rights to the Homeworld franchise from Sierra
,
Sosyal ağlarda paylaş

dow çok güzel bir seri aslında, hani her ek pakette birebir aynı formülü kullanmadıkları için rahatsız olan vardır da,
benim daha çok hoşuma gidiyor hep farklı şeyler deniyor olmaları.

tek kötü bulduğum şey aynı mapten 20-30 mission çıkartıyor olmaları.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

cüce abi dawn of war 2 de ünite tepkisinin korkunç yavaş olması diye bir şey yok.

sc bw yi yıllarca oynadım sc 2'yi 250 den fazla oyun atmişimdir.

dawn of war 2'yi de 200 saatten fazla oynamişim kaç oyuna denk geliyor bilmiyorum.

şu bilgilerime dayanarak çok temel bir bilgi veriyorum,birisi squad based diğeri ünit tepki süreleri elbette aynı olamaz ama bu korkunç bir tepki yavaşliğina yol açmiyor. daha doğrusu sen bu lafi hep diyorsun ben hep yok diyorum. sanırım bu işin sonu yok.

abi bu tepki meslesini kesinlikle kabul etmem yanı.

şimdi coh ilk cıktığındada vardı bu sorun. üniteler animasyonlrını bitirmeden sölediğini yapmazlardı. sonra düzelttiler, fluff animationlar calcel edilerbilir hale geldi. cavusun elini sallması reloadlar sağa sola bakınmalar vs vs bunlar oyuncunun verdiği komutları engellemez oldu. bu düzenlemeden önce cohtada aynı sorunv ardı, nadelerden kacmak şanstı tümüyle.

Sorun squad diye bir şey olmasıyla ilgili değil yanı. space marine kıcını kasıyo diye verdiğin komutu abartısız 1 sn sonra yapıyo. git diyosun orca dur burnumu karıstırıyorum anımasyonum bitsin sonra giderim diyo. haliyle yiyo nadeleri.

cok net bir sorun bu yanı iki oyunuda oynamışsındır bi hatırla olmadı elinin altındaysa bi bak farkı hemen anlıycaksın zaten.

sc2 de unit responsiveness'ı baska bi oyunda beklemiyorum karşılaştırmıyorum zaten, ama dwarf fortressta bile bu kadar tepkisiz değil üniteler yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...