Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Contagion (2011)

moriQ

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=bdzWcrXVtwg

said:
To be released: 9 September 2011

Plot: Following the uncontrollable spread of a lethal airborne virus, the movie revolves around the attempt to slow the pandemic and the increasing panic raging through society.

Starring: Matt Damon, Kate Winslet, Jude Law, Gwyneth Paltrow, Marion Cotillard, Laurence Fishburne, Sanaa Lathan, Demetri Martin, Elliott Gould, Jennifer Ehle, Bryan Cranston, Amr Waked

Kadro müthiş.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

yine ailesini karısını kurtarmak isteyen salak kahraman filmi olacaksa olmasın.

trolololo daha iyi hatta. böle her film yerine playback trololo yayınlasınlar

daha iyisini sen yap izleyelim beyim

kurtaracak bir crisis'in yok, ailen yok, karın yok. en fazla şapşapsındır mesela, "salak"ı yumuşattım ama kahraman değilsindir. duyulmuş kahraman filmlerini görmüşsündür.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

daha iyisini sen yap izleyelim beyim

kurtaracak bir crisis'in yok, ailen yok, karın yok. en fazla şapşapsındır mesela, "salak"ı yumuşattım ama kahraman değilsindir. duyulmuş kahraman filmlerini görmüşsündür.

ben zamanında ne demişim
http://forum.paticik.com/read.php?8,5012758,5012793#msg-5012793

devamında da yazdıklarımı oku hatta..

ulan şöle bişi var, fukushima daha olmamıştı, lakin deli gibi tutturmuşum bak "soğutma suyu sorunu çıkarsa pert oluruz" kısmını

bi el atmadınız, beraber görüşür bişiler yazarız diyeniniz de tatava!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Giden var mı buna ?
Değişik bir havası vardı filmin. Biraz belgesel havasında gibi, birbirinden ayrı bir sürü hikaye.

Bir de böyle birşey olursa kesin boku yeriz ya. Zaten 7milyar nufus olmuş, kaynaklar da sınırlı, kolaya nufus planlaması.

hafif spo

Bir de sanki ilaç şirketleri sponsor olmuş gibi hissettim filme. Alternatif tıpçıyı şarlatan gibi göstermeler. H1N1 shitstormunu better safe then sorry diye açıklamalar falan.

Sosyal ağlarda paylaş

salgın filminde ne ekşın beklendi ben onu merak ettim, zombi salgını değil ki bu.

ya zaten felaket filminde aşırı dram çok bozuyor filmi, 70'lerde filan ne güzel patır patır ölüyordu millet. şimdi illa bir aile dramı, bir romantik keşmekeş filan. bulandırıyor türün esas olayını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...