Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dishonored

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Oyun kesinlikle olağanüstü...

Thief - Hitman kırması artı Steampunk. 5 saatimi yedi sadece ilk iki görev, tam gizlilik ile kimseye fark ettirmeden bitireceğim diye.

Atmosfer ve oynanış mükemmel, senaryo yerinde, bölüm haritaları geniş ve bir "işi" halletmek için 4-5 farklı yol sunuyor.

Oyun iyi. Oyun güzel. Beklentilerimin kat ve kat üstünde diyebilirim gönül rahatlığıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer kimseyi öldürmicem diye kasmiyorsanız çok kolay olmuş ama oyun.

Blink 2 + dark vision + O cesetleri yok eden ability

şeklinde alınca çok kolaylaşıyor harbi. stealthy gidiorum ama tuttuum guardı indiriyorum. ceset saklama derdi de olmuyor. baya kısalıyor oyun öyle oynayınca.
Sosyal ağlarda paylaş

arx fatalis gibi bişey beklemek için oyun hakkında herhangi bir şey izlememiş veya işte okumamış olmak lazım ama.

thief gibi oyun.

şu ana kadar tek eksik bulduğum thief'teki veya sam fisher'ın ilk oyunlarındaki gibi gölgemetre olmaması oldu. ha gerçi o şekil bir stealth sunmuyor oyun aslında.

ilk suikastimi gerçekleştirdim ben yatarım artık. kesinlikle adında "assassin" geçen bazı oyunlardan çok daha assassin bir oyun olmuş ehe mehe. borderlans 2'ye verseydim bu parayı ağlardım herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

borderlands2 lvl 8-9'a kadar oynayıp meeh diyen insanlar hatta bence oynayıp kötü oyun diyen insanlar baya kalitesiz insanlar.

benim monkey island3'ten beri oynadığım en komik oyundu lan borderlands.

genel olarak okuduğum duyduğum ettiğim herkesin santuary'e gelmeden bıraktığı. tiny tina'yı görmeden bi kere bırakmamak lazım zaten oyunu

birincisi dümdüz anlamsız bir oyundu. bunun konusu falan güzel bide baya baya iyi gidiyor senaryosu oyunun.

dishonored keza. daha oyunu görmeden oynamadan grafik kötüyle başladık. az bi oyna sonra karar ver yea. hayvan gibi not aldı oyun var bi bildikleri heralde.

bu arada very hard oynuyorum ben. o skilleri kullanarak falan kolay değil oyun. o skiller olmasa oluru yok zaten. ebesinden ayak sesini duyup geliyolar falan. biçe biçe gitmek bile zorlaşıyor biyerden sonra

zaten dümdüz stealthsiz oynuyosanız ki bazı questlerde zorunlu öle üzerine 4-5 kişi koştuğu zaman gg. reload edene kadar 4 kurşun geçiyor falan ki plebleri öldürüyosunuz daha zorlayan moblar çıkeyor
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

borderlands2 lvl 8-9'a kadar oynayıp meeh diyen insanlar hatta bence oynayıp kötü oyun diyen insanlar baya kalitesiz insanlar.

genel olarak okuduğum duyduğum ettiğim herkesin santuary'e gelmeden bıraktığı. tiny tina'yı görmeden bi kere bırakmamak lazım zaten oyunu

birincisi dümdüz anlamsız bir oyundu. bunun konusu falan güzel bide baya baya iyi gidiyor senaryosu oyunun.

katılıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Vingthor said:

katılıyorum

demekki yanlışmışım arkadaşlar özür dilerim. grafikler bok gibi. borderlands2'de demekki kötü oyunmuş. bonek katılmış demekki yanlışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

arx fatalis gibi bişey beklemek için oyun hakkında herhangi bir şey izlememiş veya işte okumamış olmak lazım ama.

thief gibi oyun.

şu ana kadar tek eksik bulduğum thief'teki veya sam fisher'ın ilk oyunlarındaki gibi gölgemetre olmaması oldu. ha gerçi o şekil bir stealth sunmuyor oyun aslında.

ilk suikastimi gerçekleştirdim ben yatarım artık. kesinlikle adında "assassin" geçen bazı oyunlardan çok daha assassin bir oyun olmuş ehe mehe. borderlans 2'ye verseydim bu parayı ağlardım herhalde.

bi şey okumadım izlemedim de zaten sadece arkane yaptığı için arx fatalis gibi bi şey olsa ne güzel olur diyodum güzel değilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben stealth hiç beceremiyorum ya. deus ex, hitman, splinter cell fln gibi oyunları deneyeyim dedim hep sabredemeyip action gittim. o oyunların da mantığına ters olduğundan çok sarmadı haliyle.

bu oyunda illa stealth mi istiyor yoksa bodoslama dalacak adam için de içerik var mı? =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...