Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dishonored

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Heimdall said:

first person'dan nefret eden tek ben mi varım? oyunun konusu çok ilgimi çekti, ama first person olduğu için büyük ihtimalle çabuk sıkılıcam oyundan. deus ex: hr'da böyle olmuştu, hikayenin sonunu görmek için çabuk çabuk oynadım. gameplay sürem 16 saat falandı heralde sonunda.

Kamera şeklinden neden nefret edelim ki? FPS sevmiyorum diyorsan mesela tamam. Ama Amnesia'dan Minecraft'a, Skyrim'e kadar olan çok geniş yelpazede oyunlar first person kameradan oynanıyor.

Mesela FPS oynarken gözüm yoruluyor, dikkatim dağılıyor falan diyorsan büyük ihtimalle konsol fps'lerinin portlanmamasından kaynaklanan dertlerden muzdarip olabilirsin. Cod gibi oyunlar çok satacakları düşüncesiyle konsol için tasarlanıyor. Konsolların sınırlarını oyuncuya yansıtmamak için ve konsol kullanıcılarının masaüstü kullanıcısından daha geride bir yerden ekranı izlemeleri nedeniyle first personlardaki görüş açıları pc'cileri yoracak kadar düşük olabiliyor. Herkeste olmuyor bu sorun ama bazı insanlar ciddi anlamda etkilenip dikkatleri dağılıyor ve yoruluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Q: Does the AI stay aggressive after your character has been spotted or can it become unsuspecting again when hiding? Also, will guards alert other guards of your presence? (Fabian K.)

A: The AI has several states of “alertness“, so it goes from totally unsuspecting, to suspecting, to aware, to search, then it cools down to search patrol in high alert but it never cools down to the initial state. Also, AI communicate their level of alertness to allies within range and therefore they let each other know about the presence of the player when he’s been spotted.

Q: Will there be a “game plus ” after completing the game and having all the powers and upgrades for this ” game plus “? (Sea Gull)

A: We encourage multiple playthroughs with Dishonored as 1) you can’t get all the powers and upgrades in one playthrough, and 2) there are different endings based on how you play: surgical assassin or sneaker vs. brutal killer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...