Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VPN konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ilk başta yasadışı içeriğe ulaşan değil yaratan/sağlayan sorumlu gibi bir mantık olduğunu düşünüyorum. o yüzden adam vpn'den çocuklara bakıyorsa bunun çözümü olarak baktığı site kapatılır/engellenir.

bir sonraki adımda belki vpn'den yapılan iletişimi mahkeme kararıyla izlemeye alıyorlardır vs adamı enselemek için. her ne kadar log tutmuyoruz dense de kaynağa ulaşmanın bir yolu vardır sanki.

sonuçta vpn sağlayan şirket bir nevi ISP görevi gördüğünden suçlu olmaları gibi bir durum söz konusu değildir diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yanımda taşıdığım portable browser ile evden uzak yerlerde kullanıyorum, özellikle kitap alırken iyi oluyor. Ayrıca tarayıcının tek bir tabında (mesela Pandora tabında) çalıştırıp diğer tablarda normal bağlantıyı kullanıyorum bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
GERGE said:

Yanımda taşıdığım portable browser ile evden uzak yerlerde kullanıyorum, özellikle kitap alırken iyi oluyor. Ayrıca tarayıcının tek bir tabında (mesela Pandora tabında) çalıştırıp diğer tablarda normal bağlantıyı kullanıyorum bazen.

e peki bu vpn i oyunlarda kullanmak istedik diyelim. bu mümkün müdür senin aldığın vpn de?
programlı kullanıyorum ben bu yüzden. ama browserda gezinirken bile açmak zorunda kalıyorum o koyuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Mümkün abi, Windows'un normal ağ balantılarından bağlanıyorum, tüm internet veriyolu VPN'den geçiyor, hangi program olursa olsun. Proxy Ağ bağlantılarından VPN'ye bağlanmayıp tek bir site için kullanmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...